Fot. IG: @skiba.jarek
Pożegnanie

Tragiczny wypadek trenera gwiazd. W Hiszpanii potrącił go kierowca pod wpływem narkotyków

Gwiazdy żegnają Jarosława Skibę: „Byłeś zbyt dobry i kolorowy”

Marcjanna Maryszewska 15 marca 2022 20:55
Fot. IG: @skiba.jarek

Odszedł Jarosław Skiba, trener personalny gwiazd. Parę dni temu wyleciał do Hiszpanii i tam doszło do tragicznego wydarzenia... Pijany kierowca śmiertelnie potrącił jadącego na rowerze Jarosława, który chwilę przed wypadkiem dodał ostatnie zdjęcie. Gwiazdy żegnają swojego trenera i ukochanego przyjaciela.

Joanna Jabłczyńska żegna Jarosława Skibę

Aktorka we wtorek opublikowała osobisty wpis i wspomniała pierwszego trenera, pod którego okiem trenowała, i który zaraził ją sportową pasją. To była dla niej nagła strata bardzo bliskiej osoby, z którą łączyła ją wyjątkowa więź. 

Joanna Jabłczyńska wyraziła również żal tym, jak potoczyła się ich ostatnia rozmowa, i zaapelowała do obserwujących, aby nigdy nie odkładali takich spraw na przysłowiowe potem.

„Rozmawiałam z Nim kilka dni temu i choć bardzo chciał ze mną dłużej porozmawiać, powiedziałam: „następnym razem, bo teraz nie mam czasu”. Nie odkładajcie tych najważniejszych rzeczy na później. Zadzwońcie, powiedzcie, napiszcie teraz” - czytamy.

Przyjaciółka trenera podzieliła się kilkoma archiwalnymi zdjęciami i wspomnieniami z Jarosławem. To dzięki niemu nabrała zapału do kolarstwa.

Bartek Jędrzejak: „Nie będę wrzucał zdjęć w czerni i bieli. Byłeś zbyt dobry i kolorowy”

Prezenter TVN również zamieścił na swoim profilu bardzo emocjonalny wpis i pożegnał bliskiego mu Jarka w pięknych słowach.

„Jesteś jak brat. Świetny przyjaciel. Nawet nie mam siły płakać. Jestem pusty. Zabrałeś ze sobą część mnie. Nie będę wrzucał zdjęć w czerni i bieli bo na to nie zasługujesz. Byłeś zbyt dobry i kolorowy. Nigdy nie narzekałeś. W tym układzie to Ja byłem malkontentem i zgorzkniałym staruszkiem. Ty zawsze pełen energii i uśmiechu” - napisał.

Obiecał również, że dla przyjaciela będzie dążył do realizacji celu, który Jarosław Skiba postawił mu jeszcze za życia. „Pracowaliśmy nad tym razem. Ale wierzę, że będziesz z góry mocno mnie mobilizował i pokażę ci six-pack.”

Czytaj także: „Przeszedł przez piekło”... Tak wyglądały ostatnie chwile Wojciecha Młynarskiego

Na koniec wpisu Bartek Jędrzejak wyjaśnił bliżej okoliczności śmierci trenera. Jarosław Skiba został śmiertelnie potrącony przez kierowcę będącego pod wpływem alkoholu i narkotyków. Mężczyzna próbował zbiec, ale został już schwytany przez hiszpańską policję. Trener na chwilę przed wypadkiem wstawił swoje ostatnie zdjęcie na InstaStories. 

Składamy najszczersze kondolencje rodzinie i przyjaciołom Jarosława.  

Ostatnie zdjęcie wstawione przez Jarosława Skibę, źródło: IG @skiba.jarek

Sprawdź również: Aleksandra Nieśpielak przeżyła osobistą tragedię. Jej synek zmarł tuż po porodzie

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?