Jarosław Kaczyński
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Jarosław Kaczyński wraca do szpitala!

Polityka czeka poważna operacja

Damian Duda 29 czerwca 2018 16:00
Jarosław Kaczyński
Fot. East News

Stan zdrowia Jarosława Kaczyńskiego jest na tyle poważny, że prezes Prawa i Sprawiedliwości będzie zmuszony wrócić do szpitala. Jak donosi Super Express, polityka czeka poważny zabieg kolana. Operacja wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego może się odbyć już w lipcu’’.

Problemy zdrowotne Jarosława Kaczyńskiego

69-letni polityk ostatnimi czasy boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Niedawno informowaliśmy, powołując się na ustalenia Faktu, że tuż po przyszłorocznych wyborach Jarosław Kaczyński wycofa się z życia publicznego. Zostanie wówczas honorowym członkiem partii, który — oficjalnie — nie będzie miał wpływu na bieżącą politykę. A zastąpi go jeden z najbliższych jego współpracowników, Joachim Brudziński.

Nieraz w PiS porównywano Kaczyńskiego do Józefa Piłsudskiego. I to może wyglądać na podobne rozwiązanie. Marszałek w 1922 r. zaszył się w Sulejówku i miał do końca życia poświęcić się pisarstwu. Już po roku ciągnęły do niego „pielgrzymki”. Do czynnej polityki wrócił dopiero po przewrocie majowym w 1926 r. i jeszcze dwukrotnie był premierem. Można być pewnym, że gdyby była taka konieczność, Kaczyński zrobiłby to samo’’, donosił Fakt.

Jarosława Kaczyńskiego czeka poważna operacja. Już wkrótce Jarosław Kaczyński ponownie wróci do stołecznego szpitala na ul. Szaserów. Operacja wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego może się odbyć już w lipcu. Do tego czasu oszczędzał się jednak nie będzie! Mimo chorego kolana, rehabilitacji i zwolnienia lekarskiego, prezes zawitał w środę o poranku do Sejmu, gdzie na krótkim posiedzeniu klubu wyjaśniał posłom błyskawiczne tempo prac nad nowelizacją ustawy o IPN’’, informuje Super Express. 

Jarosław Kaczyński, VIVA! kwiecień 2013
Fot. SZYMON SZCZEŚNIAK / LAF AM

Jarosław Kaczyński w sesji dla VIVY!, kwiecień 2013 r.

Jarosław Kaczyński, VIVA! kwiecień 2013
Fot. SZYMON SZCZEŚNIAK / LAF AM

Jarosław Kaczyński w sesji dla VIVY!, kwiecień 2013 r.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…