Martyna Gliwińska, Jarosław Bieniuk
Fot. Kurnikowski/Akpa
O TYM SIĘ MÓWI

Jarosław Bieniuk został ojcem! Martyna Gliwińska urodziła

Znamy płeć i imię dziecka

Olga Figaszewska 19 marca 2020 08:16
Martyna Gliwińska, Jarosław Bieniuk
Fot. Kurnikowski/Akpa

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Jak podają media, sportowiec był obecny podczas porodu. Poznaliśmy też płeć i imię maleństwa.

Martyna Gliwińska urodziła: płeć i imię dziecka

Jak podał tygodnik Na Żywo kilka dni temu dziecko Martyny Gliwińskiej i Jarosława Bieniuka przyszło na świat przez cesarskie cięcie. Para doczekała się synka. Projektantka wnętrz nie ukrywała wzruszenia! To była da niej wyjątkowa chwila.

W tym radosnym, a jednocześnie stresującym momencie mogła liczyć na wsparcie swojego byłego partnera. Podobno Jarosław Bieniuk był podczas narodzin swojej pociechy. Tygodnik podaje, że chłopiec otrzyma imię Kazimierz.

„To piękny gest z jego strony i Martyna bardzo to docenia. Tym bardziej że ich relacje w ostatnim czasie mocno się ochłodziły, były piłkarz najpierw przestał interesować się jej losem, a jesienią zeszłego roku zerwał z nią kontakty ”, czytamy na łamach Na Żywo.

Rzeczywiście relacje byłych partnerów jeszcze do niedawna nie należały do najłatwiejszych. W ubiegłym roku Martyna Gliwińska poinformowała, że jest w ciąży, a ojcem jej dziecka jest Jarosław Bieniuk. Nie ukrywała, że czeka ją samotne macierzyństwo.

,,Jestem w ciąży z Jarkiem. Nie znaczy to jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem. Jest teraz szantażowany przez swoją matkę, która, bardzo delikatnie mówiąc, nie wyraziła aprobaty dla mojego stanu", mówiła w rozmowie z Na Żywo kilka miesięcy temu. 

Na razie świeżo upieczeni rodzice nie poinformowali oficjalnie o narodzinach maleństwa. 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.