Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/Laf Am
O TYM SIĘ MÓWI

Jarosław Bieniuk rozczulił fanów nowym zdjęciem najmłodszej pociechy

Mały Kazimierz rośnie jak na drożdżach

Olga Figaszewska 5 listopada 2020 14:12
Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/Laf Am

Jarosław Bieniuk za pośrednictwem Instagrama podzielił się z fanami nowym zdjęciem swojej najmłodszej pociechy. Maleństwo rośnie jak na drożdżach. Ta fotografia z miejsca podbiła serca obserwatorów sportowca.

Jarosław Bieniuk pokazał zdjęcie z synami

Jarosław Bieniuk jest tatą czwórki pociech. 18-letnia Oliwia, 14-letni Szymon i 9-letni Jan to owoce miłości sportowca z aktorką Anną Przybylską. Gwiazda zmarła po walce z chorobą sześć lat temu. Później piłkarz związał się z Martyną Gliwińską.

Relacja pary była burzliwa, jednak nigdy nie opowiadali w mediach o szczegółach swojego związku. W marcu wspólnie doczekali się synka, Kazika. I chociaż ich drogi się rozeszły, Jarosława Bieniuka i Martynę Gliwińską łączą przyjacielskie relacje. Dzielą się opieką nad maleństwem i starają się spędzać z nim jak najwięcej czasu.

Kazik jest także oczkiem w głowie starszego rodzeństwa. W jednym z wywiadów Martyna Gliwińska zdradziła, że są w nim zakochani i przyjęli go bardzo ciepło.

„Gdy Kazio jest w naszym domu, daje nam mnóstwo radości. Małe dziecko ożywia atmosferę. Teraz ma pół roku. Ciekawa jestem jego dorastania”, mówiła Oliwia Bieniuk w rozmowie z Krystyną Pytlakowską.

Teraz na Instagramie Jarosława Bieniuka pojawiła się nowa fotografia małego Kazia. Maluch bawi się ze starszym bratem. Chłopczyk rośnie jak na drożdżach! Sami zobaczcie!  

Fot. screen InstaStories Jarosława Bieniuka - @jaretpalmer

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.