Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/Laf Am
O TYM SIĘ MÓWI

Wspólne zdjęcie Jarosława Bieniuka z synkiem rozczuliło internautów!

To ich pierwsza rodzinna fotografia!

Redakcja VIVA! 24 kwietnia 2020 19:40
Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/Laf Am

Kilka tygodni temu na świat przyszedł synek Martyny Gliwińskiej i Jarosława Bieniuka. Chociaż jeszcze przed narodzinami pociechy para postanowiła się rozstać, to wszystko wskazuje na to, że relacje są bardzo dobre. To potwierdza zdjęcie, które w mediach społecznościowych zamieściła projektantka.

Jarosław Bieniuk na wspólnym zdjęciu z synkiem

Martyna Gliwińska cieszy się macierzyństwem. Na swoim Instagramie dzieli się z obserwatorami kolejnymi uroczymi fotografiami swojego synka. Fani byłej partnerki Jarosława Bieniuka są zachwyceni maleństwem. Zastanawiało ich jednak, czemu na profilu sportowca nie ma żadnego wspólnego zdjęcia z Kazimierzem.

Magazyn Rewia informował, że z uwagi na panującą pandemię koronawirusa ma utrudniony kontakt z maleńswem. „Piłkarz, mimo dobrych chęci, nie ma czasu, by odwiedzić Martynę Gliwińską, która przed miesiącem urodziła mu synka, Kazia. Nie chce też narażać ich zdrowia, dlatego z niecierpliwością czeka, aż minie czas izolacji”, mówił informator magazynu.

I stało się! Jarosław Bieniuk mógł w końcu odwiedzić maleństwo. Nie pojawił się tam sam! Towarzyszyła mu także trója starszych pociech.  

Martyna Gliwińska opatrzyła fotografię czułym podpisem: „Dziecko w czasach kwarantanny c.d. ... Family 😍 ”.

Widać, że dla wszystkich było to poruszające i wyjątkowe spotkanie.  

,,Ale czaderskie zdjęcie! Dużo zdrówka!", ,,Z taką ekipą nic Mu nie jest straszne. Kazimierzu, jesteś Cudeńkiem", ,,Dużo zdrowia dla całej rodzinki  a Kazik skradł to zdjęcie", ,,Ale grupa wsparcia!", pisali zachwyceni fani! 

Życzymy szczęścia i dużo zdrowia!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.