Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska, Reserved
Fot. Materiały prasowe/Instagram @jaretpalmer
Z ŻYCIA GWIAZD

Jarosław Bieniuk o karierze Oliwii: „Ta sesja była nagrodą za dobre wyniki w nauce. Na razie musi się skupić na szkole”

Konrad Szczęsny 19 stycznia 2017 18:15
Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska, Reserved
Fot. Materiały prasowe/Instagram @jaretpalmer

Jesienią zeszłego roku Oliwia Bieniuk pojawiła się w kampanii marki Reserved. Fakt ten odbił się w mediach szerokim echem. Spekulowano, że to dla córki zmarłej 5 października 2014 r. Ani Przybylskiej początek wielkiej kariery w modelingu. Głos w sprawie zabrał Jarosław Bieniuk, ojciec nastolatki.

Polecamy też: Córka Anny Przybylskiej: "Każdego dnia za mamą tęsknię". Rodzina i znajomi aktorki wspominają dla viva.pl

Jarosław Bieniuk o karierze Oliwii w modelingu

Jakiś czas temu światło dzienne ujrzała informacja, że Jarosław Bieniuk zostanie jednym z trenerów show TVN „Mali Giganci”. Specjalnie dla viva.pl mąż Ani Przybylskiej skomentował te doniesienia i przyznał, że to dla niego nowe wyzwanie, które postara się pogodzić z obowiązkami rodzicielskimi. Na co dzień pracuje on i mieszka w Gdyni, na zdjęcia do programu będzie przyjeżdżał natomiast do Warszawy.

 

Agnieszka Jastrzębska postanowiła zapytać go, na ile doniesienia o karierze Oliwii Bieniuk w modelingu (pojawiła się ona w zeszłym roku w kampanii Reserved) są prawdą. Czy jego córka faktycznie rozpocznie pracę w tej branży na szerszą skalę?


Oliwia dobrze się fotografuje i jest urocza. Na razie musi się skupić na nauce i na szkole. Jeśli będą lepsze wyniki w nauce, to pomyślimy o kolejnej sesji. Ta sesja była nagrodą za dobre wyniki w nauce, to zadziałało, pod koniec roku oceny względnie dobre, teraz też sytuacja jest prosta, będą wyniki lepsze, będziemy myśleć o kolejnej sesji” – powiedział.

 

Polecamy też: "To cudowne być z kimś tak bardzo, bez reszty". Tak się kochali Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.