Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska, Reserved
Fot. Materiały prasowe/Instagram @jaretpalmer
Z ŻYCIA GWIAZD

Jarosław Bieniuk o karierze Oliwii: „Ta sesja była nagrodą za dobre wyniki w nauce. Na razie musi się skupić na szkole”

Konrad Szczęsny 19 stycznia 2017 18:15
Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska, Reserved
Fot. Materiały prasowe/Instagram @jaretpalmer

Jesienią zeszłego roku Oliwia Bieniuk pojawiła się w kampanii marki Reserved. Fakt ten odbił się w mediach szerokim echem. Spekulowano, że to dla córki zmarłej 5 października 2014 r. Ani Przybylskiej początek wielkiej kariery w modelingu. Głos w sprawie zabrał Jarosław Bieniuk, ojciec nastolatki.

Polecamy też: Córka Anny Przybylskiej: "Każdego dnia za mamą tęsknię". Rodzina i znajomi aktorki wspominają dla viva.pl

Jarosław Bieniuk o karierze Oliwii w modelingu

Jakiś czas temu światło dzienne ujrzała informacja, że Jarosław Bieniuk zostanie jednym z trenerów show TVN „Mali Giganci”. Specjalnie dla viva.pl mąż Ani Przybylskiej skomentował te doniesienia i przyznał, że to dla niego nowe wyzwanie, które postara się pogodzić z obowiązkami rodzicielskimi. Na co dzień pracuje on i mieszka w Gdyni, na zdjęcia do programu będzie przyjeżdżał natomiast do Warszawy.

 

Agnieszka Jastrzębska postanowiła zapytać go, na ile doniesienia o karierze Oliwii Bieniuk w modelingu (pojawiła się ona w zeszłym roku w kampanii Reserved) są prawdą. Czy jego córka faktycznie rozpocznie pracę w tej branży na szerszą skalę?


Oliwia dobrze się fotografuje i jest urocza. Na razie musi się skupić na nauce i na szkole. Jeśli będą lepsze wyniki w nauce, to pomyślimy o kolejnej sesji. Ta sesja była nagrodą za dobre wyniki w nauce, to zadziałało, pod koniec roku oceny względnie dobre, teraz też sytuacja jest prosta, będą wyniki lepsze, będziemy myśleć o kolejnej sesji” – powiedział.

 

Polecamy też: "To cudowne być z kimś tak bardzo, bez reszty". Tak się kochali Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.