Jarosław B. został zatrzymany
Fot. Wojciech Olszanka/Dzien Dobry TVN/East News
Z OSTATNIEJ CHWILI

Jarosław B., były piłkarz, został zatrzymany w Sopocie!

Były piłkarz został zatrzymany pod zarzutem podejrzenia popełnienia przestępstwa na tle seksualnym

Konrad Szczęsny 16 kwietnia 2019 12:29
Jarosław B. został zatrzymany
Fot. Wojciech Olszanka/Dzien Dobry TVN/East News

Jak podała stacja RMF FM, Jarosław B., były piłkarz, został zatrzymany w Sopocie pod zarzutem podejrzenia popełnienia przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. Według ustaleń dziennikarza stacji, Kuby Kaługi, do zdarzenia miało dojść w jednym z luksusowych hoteli w Sopocie. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożyła dwudziestokilkuletnia kobieta, z którą Jarosław B. miał się spotkać w tym miejscu.

Jarosław B. zatrzymany w Sopocie pod zarzutem podejrzenia przestępstwa przeciwko wolności seksualnej

„Potwierdzam, że doszło do zatrzymania w kontekście przestępstwa popełnionego w kierunku naruszenia wolności seksualnej. Trwają czynności z zatrzymanym. To wszystko co mam w tej chwili do przekazania”, poinformowała w rozmowie z Fakt24.pl Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

W sprawie zabezpieczono m.in. nagrania z hotelowego monitoringu. 

Jarosław B. sam miał zgłosić się do prokuratury w Sopocie, by złożyć zeznania. Jak wynika z informacji podanych przez RMF FM, właśnie po tym został zatrzymany.

Póki co prokuratura nie zdradza szczegółów sprawy. 

Czekamy na oficjalne komentarze w tej sprawie, o czym będziemy informować na bieżąco  

TAGI #policja #Sopot

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?