Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Jaonna Krupa nago Mannequin Challenge
Fot. Instagram @joannakrupa, Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Już nawet Mannequin Challenge to dla Joanny Krupy świetna okazja, żeby zdjąć ubranie

Konrad Szczęsny 28 listopada 2016 21:15
Jaonna Krupa nago Mannequin Challenge
Fot. Instagram @joannakrupa, Getty Images

Joanna Krupa uwielbia pozować nago. Modelka wielokrotnie szokowała fanów i media naprawdę odważnymi zdjęciami, eksponującymi jej ponętne kształty. Tym razem pretekstem do tego stało się... Święto Dziękczynienia oraz moda na Mannequin Challenge.

 

Polecamy też: Joanna Krupa szokuje nagim zdjęciem. My jednak wolimy ją w pamiętnej sesji ślubnej dla Vivy!

 

Jurorka „Top Model” wie, jak wzbudzić zainteresowanie. Joanna Krupa słynie w show-biznesie z doskonałej sylwetki, pięknej twarzy i seksownych kształtów, które chętnie eksponuje na portalach społecznościowych. Wielokrotnie pytano ją, czy mąż nie ma problemu z tym, że miliony fanów mogą podziwiać jego żonę w bardzo odważnych pozach. Ona podkreśla jednak, że Romain Zago sam ją do tego namawia, gdyż twierdzi, że pięknem należy się chwalić.

 

Polecamy też: "Tfoje oszy som hipnotajzin"! 11 najlepszych tekstów Joanny Krupy z "Top Model"

 

Tym razem Krupa pokazała niemal wszystko. Modelka uległa modzie na tzw. Mannequin Challenge. To moda w Internecie, która polega na tym, że osoba znana kręci filmik, który zamieszcza następnie na portalach społecznościowych. Jego kluczowym elementem jest zastygnięcie w bezruchu.

 

Joanna Krupa wykorzystała ten trendy we właściwy dla siebie sposób. Modelka postanowiła w ramach Mannequin Challenge zaprezentować ponętne kształty. W wyzywającej pozie leży na parapecie hotelu w Chicago (spędzała tam Święto Dziękczynienia) zupełnie nago, trzymając w ręku czasopismo. Intymne części ciała zakrywa nogą oraz uniesionymi rękami. Modelka podpisała wideo: Niegrzeczny sposób na relaks w tym pięknym dniu - mój sposób na mannequin challenge.

 

 

My version of the #mannequinchallenge ☺️ by @romainzago #joannakrupa.

Film zamieszczony przez użytkownika Joanna Krupa (@joannakrupa)

 

Film nakręcił jej mąż, Romain Zago.

Polecamy też: Cała ślubna sesja Joanny Krupy i Romaina Zago dla "Vivy!" [FOTO]

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?