Janusz Dzięcioł nie żyje
Fot. AKPA
POŻEGNANIE

Janusz Dzięcioł nie żyje. Miał 65 lat

Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera zginął w wypadku

REDAKCJA VIVA! 6 grudnia 2019 10:19
Janusz Dzięcioł nie żyje
Fot. AKPA

Janusz Dzięcioł nie żyje. Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera, szef straży miejskiej w Świeciu oraz poseł  na Sejm VI i VII kadencji zginął w tragicznym wypadku. Wkrótce obchodziłby 66. urodziny...  Jako pierwsza o śmierci Janusza Dzięcioła poinformowała grudziądzka Gazeta Pomorska. Jak doszło do tragedii? 

Janusz Dzięcioł nie żyje 

Dotarły do nas bardzo smutne informacje. W piątek 6.12.2019 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Białym Borze koło Grudziądza około godziny 8.45 doszło do tragicznego wypadku.  Jak wynika z ustaleń policji, samochód osobowy wjechał pod nadjeżdżający pociąg. Na miejscu zdarzenia działają służby: policja, strażacy, prokurator.

,,65-latek jechał citroenem C5 od strony Grudziądza. Wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa pociągowi relacji Toruń-Grudziądz. Janusz Dzięcioł jechał sam. Poniósł śmierć na miejscu. Śledczy pod nadzorem prokuratora wciąż ustalają przyczyny wypadku", mówił w rozmowie z Onetem Maciej Szarzyński z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu.

Kim był Janusz Dzięcioł? 

11 grudnia obchodziłby swoje 66. urodziny. Janusz Dzięcioł był strażnikiem miejskim  w Świeciu nad Wisłą i politykiem (poseł na Sejm VI i VII kadencji). Polska usłyszała o nim za sprawą programu Big Brother, w którym wziął udział. Janusz Dzięcioł wygrał pierwszą edycję show w 2001 roku. 

Rodzinie składamy kondolencje. 

Janusz Dzięcioł
Fot. Piotr Molecki/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.