Jane Fonda MT
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Jane Fonda zmaga się z nowotworem! Jaki jest stan jej zdrowia?

Olga Figaszewska 17 stycznia 2018 18:50
Jane Fonda MT
Fot. Getty Images

Ikona kina, gwiazda Hollywood  zmaga się z poważną chorobą. Lekarze wykryli u Jane Fondy zmiany nowotworowe. Po serii badań podjęto decyzję o natychmiastowej operacji. Jaki jest stan jej zdrowia? 

 

Zobacz też: Ona się nie starzeje! 80-letnia Jane Fonda do tej pory zachwyca na czerwonym dywanie! Jaki jest sekret jej piękna?

 

Jane Fonda znów walczy z rakiem

 

Jane Fonda pojawiła się 15 stycznia na premierze serialu Netflixa „Grace i Frankie”, w którym wciela się w jedną z głównych ról. Jej obecność wywołała ogromne poruszenie wśród wielbicieli i mediów. Dlaczego? Na dolnej wardze aktorki nie dało się nie zauważyć opatrunku. „Miałam nadzieję, że rana zdąży mi się wygoić do czasu tej premiery, ale niestety musiałam przyjść z plastrem”, zdradziła w jednym z wywiadów. Okazało się, że aktorka niedawno przeszła operację usuwania niebezpiecznej narośli. Na Instagramie wprost wyznała swoim fanom, że walczy z rakiem wargi. Pod zdjęciem, na którym pozuje z Lily Tomlin, a swoje usta zakrywa dłonią, znalazł się podpis: „Chyba znalazłam sprytny sposób na zakrycie opatrunku, który został mi po wycięciu narośli rakowej”.

 

 

With Lily in NY. I’ve found a clever way to disguise my lip bandages from removal of cancer

Post udostępniony przez Jane Fonda (@janefondaofficial)

 

W ramach promocji kolejnego sezonu serialu, Jane Fonda odwiedziła program Howarda Sterna. Prowadzący wprost zapytał aktorkę,  czy choroba jej przeszkadza i zadaje ból. „Boli mnie tylko, gdy grzebią mi w ustach, bo to tam umiejscowił się nowotwór”, odpowiedziała gwiazda. Po czym dodała: „Świat się rozpada, a to tylko usta”. Przyznała, że po zabiegu czuje się bardzo dobrze i nie rezygnuje z obowiązków zawodowych.

 

Osiem lat temu podczas rutynowej kontroli u Jane Fondy wykryto raka piersi. Niezłośliwego guza udało się szybko usunąć. „Miałam nadzieję, że nie umrę, ale nie czułam strachu przed śmiercią”, mówiła wówczas w programie Oprah. Od tego czasu jest pod stałą kontrolą lekarzy. 

 

Jane Fonda, 2018
Fot. East News Derek Storm/Everett Collection

 

Zobacz też: W latach 60. rozpalały wyobraźnię widzów. Jak wyglądają teraz seksbomby sprzed lat?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.