Jan Komasa
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
TYLKO U NAS!

Jan Komasa trafił do szpitala! Wiemy, w jakim jest stanie!

Co dolega twórcy Bożego Ciała?

Olga Figaszewska 16 stycznia 2020 10:48
Jan Komasa
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Jan Komasa trafił do szpitala. Reżyser Bożego Ciała zasłabł przed pokazem filmu w Los Angeles. Jaki jest stan jego zdrowia?

Jan Komasa w szpitalu

Kilka dni temu świętował ogromny sukces. Film Boże Ciało trafił na listę produkcji nominowanych do Oscara w kategorii dla najlepszego filmu międzynarodowego. Jan Komasa przebywa obecnie w Los Angeles, gdzie poświęca się promocji projektu. Już 28 lutego Boże Ciało ma pojawić się na ekranie amerykańskich kin. Nie da się kryć, że to dla reżysera intensywny i nerwowy czas.

Dziś media informują, że Jan Komasa trafił do szpitala. Od kilku dni źle się czuł. Doskwierało mu przeziębienie i gorączka. Zignorował wszystkie symptomy i postanowił kontynuować promocję filmu.

We wtorek przed spotkaniem z amerykańską publicznością jego stan znacząco się pogorszył. Jak podało WP film do kina The Ray Stark Family wezwano karetkę, a organizator wydarzenia poinformował wszystkich, że artysta nie będzie w stanie uczestniczyć w wydarzeniu. Pokaz się odbył, a film został przyjęty bardzo dobrze.

Skontaktowaliśmy się z agentką reżysera, od której usłyszeliśmy, że wszystko jest w porządku. Jan Komasa po prostu był przemęczony nieustanną promocją filmu. Codziennie odbywają się pokazy, spotkania z widzami. Wszystkim bardzo zależy na wygranej. A nominacja do Oscara to nie koniec promocji. Właśnie teraz, przez ostatnie dwa tygodnie trzeba walczyć, żeby „Boże Ciało” wygrało w swojej kategorii. Według słów agentki, Jan Komasa nazwał ten moment w swoim życiu „Udręka i ekstaza”.

Trzymamy kciuki za sukces filmu. I zdrowie twórców!

 

Jan Komasa
Fot. AKPA

TAGI #Jan Komasa

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.