Jan Komasa
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
TYLKO U NAS!

Jan Komasa trafił do szpitala! Wiemy, w jakim jest stanie!

Co dolega twórcy Bożego Ciała?

Olga Figaszewska 16 stycznia 2020 10:48
Jan Komasa
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Jan Komasa trafił do szpitala. Reżyser Bożego Ciała zasłabł przed pokazem filmu w Los Angeles. Jaki jest stan jego zdrowia?

Jan Komasa w szpitalu

Kilka dni temu świętował ogromny sukces. Film Boże Ciało trafił na listę produkcji nominowanych do Oscara w kategorii dla najlepszego filmu międzynarodowego. Jan Komasa przebywa obecnie w Los Angeles, gdzie poświęca się promocji projektu. Już 28 lutego Boże Ciało ma pojawić się na ekranie amerykańskich kin. Nie da się kryć, że to dla reżysera intensywny i nerwowy czas.

Dziś media informują, że Jan Komasa trafił do szpitala. Od kilku dni źle się czuł. Doskwierało mu przeziębienie i gorączka. Zignorował wszystkie symptomy i postanowił kontynuować promocję filmu.

We wtorek przed spotkaniem z amerykańską publicznością jego stan znacząco się pogorszył. Jak podało WP film do kina The Ray Stark Family wezwano karetkę, a organizator wydarzenia poinformował wszystkich, że artysta nie będzie w stanie uczestniczyć w wydarzeniu. Pokaz się odbył, a film został przyjęty bardzo dobrze.

Skontaktowaliśmy się z agentką reżysera, od której usłyszeliśmy, że wszystko jest w porządku. Jan Komasa po prostu był przemęczony nieustanną promocją filmu. Codziennie odbywają się pokazy, spotkania z widzami. Wszystkim bardzo zależy na wygranej. A nominacja do Oscara to nie koniec promocji. Właśnie teraz, przez ostatnie dwa tygodnie trzeba walczyć, żeby „Boże Ciało” wygrało w swojej kategorii. Według słów agentki, Jan Komasa nazwał ten moment w swoim życiu „Udręka i ekstaza”.

Trzymamy kciuki za sukces filmu. I zdrowie twórców!

 

Jan Komasa
Fot. AKPA

TAGI #Jan Komasa

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.