James Middleton, brat księżnej Kate
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Brat księżnej Kate odwołał ślub! Wszystko przez koronawirusa

To miała być piękna uroczystość...

Sabina Zięba 26 marca 2020 11:15
James Middleton, brat księżnej Kate
Fot. East News

Nikt nie spodziewał się, że chińska choroba będzie miała aż takie konsekwencje. Koronawirus wpływa nie tylko na światową gospodarkę, ale przede wszystkim na normalne codzienne życie. Ludzie nie mogą pracować, przemieszczać się, ani uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych. Muszą odwoływać również rodzinne uroczystości. W gronie tych ostatnich znalazł się właśnie James Middleton. Brat księżnej Kate miał za kilka miesięcy brać ślub.

Odwołany ślub Jamesa Middletona

32-letni James jest najmłodszy z dwójki rodzeństwa księżnej Kate, ale i najmniej popularny. Zdarza się jednak, że udziela wywiadów i jest niezwykle aktywny w mediach społecznościowych. To właśnie na swoim Instaramie opublikował szczęśliwą wiadomość, gdy osiem miesięcy temu w Parku Narodowym Lake District oświadczył się swojej partnerce, 29-letniej Alizee Thevenet. W lipcu tego roku mieli wziąć ślub. W obliczu obecnych wydarzeń ich uroczystość została właśnie odwołana.

Choć narzeczona Jamesa Middletona pochodzi z Francji, nie tam się wychowywała. Wraz z rodzicami mieszkała m. in. w Niemczech, Indonezji, Chile i Belgii, by w końcu osiąść w Anglii, gdzie w jednym z londyńskich barów poznała swojego narzeczonego. Większość najbliższych Alizee jednak nadal mieszka w kraju jej urodzenia, co było powodem odwołania ślubu pary.

Wiadomo, że zakochani chcą, by obie rodziny towarzyszyły im w tym wyjątkowym dniu, a obecnie podróżowanie jest praktycznie niemożliwe. Stwierdzili, że do lipca sytuacja się nie unormuje. Daily Mail podaje: „Wolą poczekać, aż wszyscy ich goście będą mogli (szczęśliwie) uczestniczyć”. Na razie nie podali kolejnego możliwego terminu.

Myślicie, że pobiorą się jeszcze w tym roku?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez James Middleton (@jmidy)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.