Kuba Błaszczykowski
Fot. Instagram
Z OSTATNIEJ CHWILI

Jakub Błaszczykowski po raz trzeci został ojcem!

Dumny tata zdradził płeć i imię dziecka!

Weronika Kostyra 19 czerwca 2019 19:41
Kuba Błaszczykowski
Fot. Instagram

Jakub Błaszczykowski i jego żona Agata mocno chronią swoją prywatność, rzadko udziela wywiadów, a na swoich social mediach niechętnie dzieli się szczegółami z życia uczuciowego. Kilka miesięcy temu do mediów przedostała się informacja, że para spodziewa się dziecka. Oni jednak nie potwierdzili jej oficjalnie. Radosna nowina okazała się prawdą i dziecko pary jest już na świecie!

Kuba Błaszczykowski ma syna

Dumny tata poinformował fanów, że dziś na świat przyszedł jego syn. Rodzice zdecydowali się dać mu na imię Fabian. „Jestem zobowiązany podzielić się z Wami wspaniałą nowiną! Dziś na świat przyszedł mój syn Fabian. Kolejny raz czuję radość i ogromną dumę. Niesamowite uczucie, magiczna data 19.06 👶🎁 Od teraz bedziemy maszerować RAZEM!”, napisał piłkarz na Instagramie.

Para ma już dwie córeczki - ośmioletnią Oliwię oraz pięcioletnią Lenę. Co ciekawe, w wywiadzie dla magazynu Tempo w 2014 roku Kuba Błąszczykowski zapowiedział, że wraz z żoną nie zamierzają zaprzestać powiększania rodziny na dwóch córkach: „Myślę, że na trzecie dzieciątko się zdecydujemy. Są takie plany”. To właśnie się spełniło.

Serdecznie gratulujemy!

Kuba Błaszczykowski
Fot. Instagram

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.