Kuba Błaszczykowski
Fot. Instagram
Z OSTATNIEJ CHWILI

Jakub Błaszczykowski po raz trzeci został ojcem!

Dumny tata zdradził płeć i imię dziecka!

Weronika Kostyra 19 czerwca 2019 19:41
Kuba Błaszczykowski
Fot. Instagram

Jakub Błaszczykowski i jego żona Agata mocno chronią swoją prywatność, rzadko udziela wywiadów, a na swoich social mediach niechętnie dzieli się szczegółami z życia uczuciowego. Kilka miesięcy temu do mediów przedostała się informacja, że para spodziewa się dziecka. Oni jednak nie potwierdzili jej oficjalnie. Radosna nowina okazała się prawdą i dziecko pary jest już na świecie!

Kuba Błaszczykowski ma syna

Dumny tata poinformował fanów, że dziś na świat przyszedł jego syn. Rodzice zdecydowali się dać mu na imię Fabian. „Jestem zobowiązany podzielić się z Wami wspaniałą nowiną! Dziś na świat przyszedł mój syn Fabian. Kolejny raz czuję radość i ogromną dumę. Niesamowite uczucie, magiczna data 19.06 👶🎁 Od teraz bedziemy maszerować RAZEM!”, napisał piłkarz na Instagramie.

Para ma już dwie córeczki - ośmioletnią Oliwię oraz pięcioletnią Lenę. Co ciekawe, w wywiadzie dla magazynu Tempo w 2014 roku Kuba Błąszczykowski zapowiedział, że wraz z żoną nie zamierzają zaprzestać powiększania rodziny na dwóch córkach: „Myślę, że na trzecie dzieciątko się zdecydujemy. Są takie plany”. To właśnie się spełniło.

Serdecznie gratulujemy!

Kuba Błaszczykowski
Fot. Instagram

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.