KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę Karol faworyzuje jedno ze swoich wnucząt... O kim mowa? 

Jakim dziadkiem jest książę Karol?

Olga Figaszewska 4 listopada 2018 11:15

Relacje księcia Karola z synami nigdy nie należały do najłatwiejszych. Szczególnie jego więź z księciem Harrym na pewnym etapie pozostawiała wiele do życzenia. Wydaje się, że teraz próbuje nadrobić stracony czas i całą uwagę poświęca swoim wnukom. Okazuje się, że książę Karol jedno z nich darzy szczególną sympatią! Jakim jest dziadkiem?

Jakim dziadkiem jest książę Karol?

Książę Karol od zawsze marzył o córce… Kiedy Diana zaszła w drugą ciążę miał nadzieję, że jego pragnienie w końcu się ziści. Stało się jednak inaczej. Na świat przyszedł Harry. „O Mój Boże, to chłopiec! A następne: I w dodatku rudy”, powiedział nie kryjąc swojego rozczarowania. 

Na szczęście kilka lat temu pojawiła się mała Charlotte. Wnuczka jest oczkiem w głowie dziadka. Wręcz owinęła sobie dziadka wokół palca! „Charlotte potrafi rozmawiać z Karolem godzinami, zadawać mu dziwne pytania, a on odpowiada na nie w bardzo ciepły sposób”, czytamy na łamach brytyjskiego dziennika.Książę pamięta jednak o tym, by wszystkie pociechy traktować tak samo. Dla George’a jest osobistym bohaterem. Karol specjalnie wyremontował  dla niego domek na drzewie!

Wnuki są dla księcia Karola całym światem. I mimo że George i Charlotte coraz bardziej rozrabiają wybacza im wszystko! „To kompletnie nowa część życia. To cudowne, móc ich zachęcać, pokazywać im nowe rzeczy w życiu. Moja babcia to robiła, była wspaniała. To ważne, by stworzyć więź, gdy są jeszcze tacy młodzi”, mówił w jednym z wywiadów.

Kto wie, może wkrótce książę powita na świecie swoją drugą wnuczkę? Na razie płeć pierwszego dziecka księżnej Meghan i księcia Harry'ego wciąż pozostaje tajemnicą!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.