Jakim dziadkiem jest książę Karol?

Olga Figaszewska 4 listopada 2018 11:15

Relacje księcia Karola z synami nigdy nie należały do najłatwiejszych. Szczególnie jego więź z księciem Harrym na pewnym etapie pozostawiała wiele do życzenia. Wydaje się, że teraz próbuje nadrobić stracony czas i całą uwagę poświęca swoim wnukom. Okazuje się, że książę Karol jedno z nich darzy szczególną sympatią! Jakim jest dziadkiem?

Jakim dziadkiem jest książę Karol?

Książę Karol od zawsze marzył o córce… Kiedy Diana zaszła w drugą ciążę miał nadzieję, że jego pragnienie w końcu się ziści. Stało się jednak inaczej. Na świat przyszedł Harry. „O Mój Boże, to chłopiec! A następne: I w dodatku rudy”, powiedział nie kryjąc swojego rozczarowania. 

Na szczęście kilka lat temu pojawiła się mała Charlotte. Wnuczka jest oczkiem w głowie dziadka. Wręcz owinęła sobie dziadka wokół palca! „Charlotte potrafi rozmawiać z Karolem godzinami, zadawać mu dziwne pytania, a on odpowiada na nie w bardzo ciepły sposób”, czytamy na łamach brytyjskiego dziennika.Książę pamięta jednak o tym, by wszystkie pociechy traktować tak samo. Dla George’a jest osobistym bohaterem. Karol specjalnie wyremontował  dla niego domek na drzewie!

Wnuki są dla księcia Karola całym światem. I mimo że George i Charlotte coraz bardziej rozrabiają wybacza im wszystko! „To kompletnie nowa część życia. To cudowne, móc ich zachęcać, pokazywać im nowe rzeczy w życiu. Moja babcia to robiła, była wspaniała. To ważne, by stworzyć więź, gdy są jeszcze tacy młodzi”, mówił w jednym z wywiadów.

Kto wie, może wkrótce książę powita na świecie swoją drugą wnuczkę? Na razie płeć pierwszego dziecka księżnej Meghan i księcia Harry'ego wciąż pozostaje tajemnicą!  

1/5
Księżna Kate, książę William, książę George, książę Louis, księżniczka Charlotte
Copyright @East News
1/5

2/5
Chrzest księcia Louisa: książę George, księżniczka Charlotte, książę William
Copyright @East News
2/5

3/5
księżniczka Charlotte
Copyright @East News
3/5

4/5
Ślub Księżniczki Eugenii, księżniczka Charlotte i książę George
Copyright @Rex Features/East News
4/5

5/5
Ślub Księżniczki Eugenii, księżniczka Charlotte i książę George
Copyright @Rex Features/East News
5/5

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.