Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Anna i Robert Lewandowscy VIVA! grudzień 2014, main topic
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI!

Jakie książki czytają Klarze Anna i Robert Lewandowscy? Para bierze też udział w szczytnej akcji. Sprawdź, o co chodzi

Gabriela Czernecka 21 października 2017 12:30
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Anna i Robert Lewandowscy VIVA! grudzień 2014, main topic
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

 

Jakie książki Anna i Robert Lewandowscy czytają swojej córce Klarze? Para sportowców zdradziła, z jakimi lekturami od małego zapoznają swoją córeczkę. Przy okazji Anna I Robert dołączyli do wyjątkowej akcji społecznej Cała Polska czyta dzieciom. Co ciekawe, Lewandowscy zdradzili także, dlaczego czytają swojej córce. Opisowi towarzyszy piękna fotografia Ani, Roberta i Klary!

Polecamy: „Od zawsze chciałam mieć dziecko”. Anna Lewandowska w poruszających słowach o macierzyństwie, Klarze i największych marzeniach!

 

Anna i Robert Lewandowscy czytają Klarze

 

Anna Lewandowska zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie z mężem, Robertem Lewandowskim i córką Klarą. Para leży na podłodze wraz ze swoją malutką córką Klarą podczas wspólnego czytania książek. Sportsmenka pod fotografią umieściła post, w którym wyjaśnia, jakie książki czytają swojej córce Klarze. Dodała także masę powodów, dla których warto czytać dzieciom. W ten sposób Lewandowscy poinformowali, że dołączają do grona gwiazd, którzy promują kampanie społeczną Cała Polska Czyta Dzieciom. Ania Lewandowska ujawniła m.in., że wraz z mężem postanowili zacząć czytać książki swojej kilkumiesięcznej córce Klarze, by od samego początku zaszczepić w niej nawyk do sięgania po książki, które są skarbnicą wiedzy.

 

Jak widać na załączonym zdjęciu, Klarze Lewandowskiej wspólne czytanie sprawiło ogromną radość! „Mnie na dobranoc mama zawsze czytała "Małego Księcia", a Robertowi tata czytał "Baśnie braci Grimm". Czytamy, bo chcemy żyć w tym co rzeczywiste. Tak jak e-mail nie zastąpi prawdziwej rozmowy, telewizor własnych doświadczeń, tak obrazek z internetu nie zastąpi książki. To czas bliskości ze sobą i z własnymi przeżyciami, to czas przeżywania z innymi”, czytamy na Instagramie Anny Lewandowskiej.

 

Zobacz też: Anna i Robert Lewandowscy zaprzyjaźnili się z Julią Roberts?! „Wymienili się numerami telefonów”. Znamy szczegóły tego intymnego spotkania!

 

Anna Lewandowska wyjawiła także, jakie bajki aktualnie czytają swojej córce. Żona Roberta Lewandowskiego przypomina także, że to iż czytanie rozwija mózg udowodniono naukowo. „Kochamy, więc czytamy! Leżymy w domu z Klarcią i czytamy jej bajeczki. Była już o piesku, ta o żabie, a za chwilę Robert będzie czytał o samochodziku”, pisze Lewandowska na Instagramie. Tym samym Anna i Robert Lewandowscy przyłączyli się do akcji Cała Polska Czyta Dzieciom. A Wy, czytacie swoim dzieciom lub swojemu rodzeństwu? Jeśli nie, weźcie przykład z Lewandowskich!

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski czytają Klarze książkę
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski czytają Klarze książkę
Fot. Instagram @_rl9

 

Zobacz też: Anna Lewandowska kończy dziś 29 lat! Czy zasługuje na miano królowej metamorfoz?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.