Adele powróciła! Co robi w wolnym czasie? Zakupy w LA
Fot. Splash News/EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Problemy w życiu Adele sprawiły, że jest złą matką?!

Przyjaciel artystki zdradził prawdę

Sabina Zięba 21 lutego 2020 17:00
Adele powróciła! Co robi w wolnym czasie? Zakupy w LA
Fot. Splash News/EAST NEWS

Zawód miłosny zazwyczaj powoduje załamanie, bądź motywuje, by się nie poddawać i napędza do zmian. Adele wybrała tę drugą opcję. Po tym, jak w zeszłym roku wniosła pozew o rozwód z Simonem Koneckim po trzech latach małżeństwa, a siedmiu latach związku, przeszła diametralną metamorfozę. Czy ma to duży wpływ na jej relację z dzieckiem?

Samotne macierzyństwo Adele

Rozstanie z ukochanym sprawiło, że znana piosenkarka zaczęła chodzić na siłownię i przestrzegać restrykcyjnej diety sirtfood, dzięki której schudła już... ponad 40 kilogramów! Poza tym koncertuje i przygotowuje nowy album, który ujrzy światło dzienne we wrześniu tego roku. Ma także więcej czasu dla swojego 7-letniego syna, Angelo.

Informator magazynu People zdradził, jak obecnie wygląda jej macierzyństwo. Okazuje się, że Adele poświęca dużo uwagi synowi: „Jest bardzo zaangażowana w szkołę syna. Uwielbia życie mamy. Cały jej sposób myślenia zmienił się, gdy zdecydowała, że ​​chce być zdrowszą mamą i nigdy nie oglądała się za siebie”.

Wiadomo, że stara się za wszelką cenę pogodzić karierę oraz wychowywanie Angelo: „Jest artystką i mamą. Musiała upewnić się, że jest w stanie poradzić sobie z opieką nad synem bezbłędnie. Po prostu chce, żeby wszystko było idealne”. Rozstanie wcale nie sprawiło, że ma gorsze samopoczucie: „Czuje się świetnie zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Nigdy nie chodziło o utratę wagi. Czuje się silniejsza, ma więcej energii i jest bardzo szczęśliwa”.

Myślicie, że odnajdzie nową miłość?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Adele z synem na zakupach

Adele z synem, Angelo, 2016
Fot. KDNPIX/EAST NEWS

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.