Adele powróciła! Co robi w wolnym czasie? Zakupy w LA
Fot. Splash News/EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Problemy w życiu Adele sprawiły, że jest złą matką?!

Przyjaciel artystki zdradził prawdę

Sabina Zięba 21 lutego 2020 17:00
Adele powróciła! Co robi w wolnym czasie? Zakupy w LA
Fot. Splash News/EAST NEWS

Zawód miłosny zazwyczaj powoduje załamanie, bądź motywuje, by się nie poddawać i napędza do zmian. Adele wybrała tę drugą opcję. Po tym, jak w zeszłym roku wniosła pozew o rozwód z Simonem Koneckim po trzech latach małżeństwa, a siedmiu latach związku, przeszła diametralną metamorfozę. Czy ma to duży wpływ na jej relację z dzieckiem?

Samotne macierzyństwo Adele

Rozstanie z ukochanym sprawiło, że znana piosenkarka zaczęła chodzić na siłownię i przestrzegać restrykcyjnej diety sirtfood, dzięki której schudła już... ponad 40 kilogramów! Poza tym koncertuje i przygotowuje nowy album, który ujrzy światło dzienne we wrześniu tego roku. Ma także więcej czasu dla swojego 7-letniego syna, Angelo.

Informator magazynu People zdradził, jak obecnie wygląda jej macierzyństwo. Okazuje się, że Adele poświęca dużo uwagi synowi: „Jest bardzo zaangażowana w szkołę syna. Uwielbia życie mamy. Cały jej sposób myślenia zmienił się, gdy zdecydowała, że ​​chce być zdrowszą mamą i nigdy nie oglądała się za siebie”.

Wiadomo, że stara się za wszelką cenę pogodzić karierę oraz wychowywanie Angelo: „Jest artystką i mamą. Musiała upewnić się, że jest w stanie poradzić sobie z opieką nad synem bezbłędnie. Po prostu chce, żeby wszystko było idealne”. Rozstanie wcale nie sprawiło, że ma gorsze samopoczucie: „Czuje się świetnie zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Nigdy nie chodziło o utratę wagi. Czuje się silniejsza, ma więcej energii i jest bardzo szczęśliwa”.

Myślicie, że odnajdzie nową miłość?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Adele z synem na zakupach

Adele z synem, Angelo, 2016
Fot. KDNPIX/EAST NEWS

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.