najbardziej pożądane marki świata w 2018 roku
Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Jaka marka była najbardziej pożądana w 2018 roku?

Nie, nie był to Gucci!

Marcin Brzeziński 19 grudnia 2018 12:00
najbardziej pożądane marki świata w 2018 roku
Fot. East News

Wyszukiwarka Lyst, który pozwala znaleźć w ofercie sklepów internetowych na całym świecie luksusowe ubrania i dodatki ujawniła listę dziesięciu najbardziej pożądanych marek 2018 roku. Nie są to więc żadne przypuszczenia, tylko efekt analizy zakupowych wyborów klientów tej popularnej platformy. I tak, najbardziej pożądaną marką mijających miesięcy jest… kierowane przez Virgila Abloha awangardowe Off-White. Zaskoczeni?

Najbardziej pożądane marki świata w 2018 roku

Palmę pierwszeństwa stracił więc dom mody Gucci, dowodzony przez Alessandro Michele, ale i tak zajmuje zaszczytne drugie miejsce. Na trzecim uplasowała się zaś nieprzewidywalna Balenciaga pod wodzą Demny Gvasali. Dalsze miejsca zajęli: Nike, Prada, Versace, Yeezy (debiut w pierwszej dziesiątce), Vetements, Fendi i Valentino. Co ciekawe dom mody Louis Vuitton, którego męskie kolekcje projektuje od niedawna zwycięzca całej stawki czyli Virgil Abloh w zestawieniu się nie znalazł… Tak czy inaczej, całej dziesiątce serdecznie gratulujemy! 

Projektanci: Demna Gvasalia (Balenciaga i Vetements) i Virgil Abloh (Off- White).

Demna Gvasalia i Virgil Abloh
Fot. East News

Alessandro Michele- dyrektor kreatywny domu mody Gucci.

Alessandro Michele
Fot. East News/Alessandro Michele

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.