najbardziej pożądane marki świata w 2018 roku
Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Jaka marka była najbardziej pożądana w 2018 roku?

Nie, nie był to Gucci!

Marcin Brzeziński 19 grudnia 2018 12:00
najbardziej pożądane marki świata w 2018 roku
Fot. East News

Wyszukiwarka Lyst, który pozwala znaleźć w ofercie sklepów internetowych na całym świecie luksusowe ubrania i dodatki ujawniła listę dziesięciu najbardziej pożądanych marek 2018 roku. Nie są to więc żadne przypuszczenia, tylko efekt analizy zakupowych wyborów klientów tej popularnej platformy. I tak, najbardziej pożądaną marką mijających miesięcy jest… kierowane przez Virgila Abloha awangardowe Off-White. Zaskoczeni?

Najbardziej pożądane marki świata w 2018 roku

Palmę pierwszeństwa stracił więc dom mody Gucci, dowodzony przez Alessandro Michele, ale i tak zajmuje zaszczytne drugie miejsce. Na trzecim uplasowała się zaś nieprzewidywalna Balenciaga pod wodzą Demny Gvasali. Dalsze miejsca zajęli: Nike, Prada, Versace, Yeezy (debiut w pierwszej dziesiątce), Vetements, Fendi i Valentino. Co ciekawe dom mody Louis Vuitton, którego męskie kolekcje projektuje od niedawna zwycięzca całej stawki czyli Virgil Abloh w zestawieniu się nie znalazł… Tak czy inaczej, całej dziesiątce serdecznie gratulujemy! 

Projektanci: Demna Gvasalia (Balenciaga i Vetements) i Virgil Abloh (Off- White).

Demna Gvasalia i Virgil Abloh
Fot. East News

Alessandro Michele- dyrektor kreatywny domu mody Gucci.

Alessandro Michele
Fot. East News/Alessandro Michele

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?