Zobacz, jak przez lata zmieniał się kontrowersyjny muzyk

Rafał Kowalski 8 października 2019 06:55

Mówią o nim król ciemności, ale w dzieciństwie wyglądał naprawdę uroczo. Nergal, który podzielił się niedawno w sieci swoim zdjęciem sprzed lat, w ogóle nie przypomina na nim siebie z dziś. Gdy kontrowersyjny artysta podrósł też nie zawsze prezentował się tak jak dziś…

Metamorfoza Nergala - zdjęcia

42-letni Adam Darski napisał przy fotografii z dzieciństwa, aby nie wierzyć w wielkie, piękne oczy, które ma szkrab widoczny na zdjęciu. Muzyk zaśmiał się też dodając, że wyrósł na człowieka-potwora. To jednak absolutna nieprawda i straszną postać dziś Nergal przypomina tylko na scenie, gdy występuje ze swoim zespołem. Grupa Behemoth powstała w 1991 roku i od tego czasu święci triumfy na świecie.

Polska publiczność, która nie interesuje się muzyką death metalową, w dużej części usłyszała pierwszy raz o Gdynianinie, gdy ten ponad dekadę temu zaczął spotykać się z Dodą. Piosenkarka była przy wokaliście nawet, gdy ten chorował na białaczkę. Liderka Virgin zbierała wraz ze swoimi fanami kolejnych chętnych do dołączenia do banków szpiku. Nergalowi udało się pokonać problemy zdrowotne, ale jego związek z Dodą nie przetrwał. Artysta wrócił na scenę i od kilku lat z powrotem regularnie koncertuje.

Zobacz, jak Adam Darski wyglądał jako małe dziecko oraz jak zmieniał się jako dorosły. 

1/5
Adam Darski, Nergal
Copyright @Instagram
1/5

Tak Nergal wyglądał jako dziecko

2/5
Adam Darski, Nergal, Doda
Copyright @VIPPHOTO/EastNews
2/5

Rozpoznawalność wśród czytelników kolorowej prasy Adam Darski zyskał dzięki związkowi z Dodą (2009)

3/5
Adam Darski, Nergal 2010
Copyright @Instagram
3/5

W 2010 roku muzyk zachorował na białaczkę, ale zdjęciem z czasów choroby podzielił się dopiero niedawno

4/5
Nergal, Behemoth
Copyright @EastNews
4/5

Na scenie, jako lider Behemotha, 42-latek wygląda tak

5/5
Adam Darski, Nergal
Copyright @Leszek Kotarba/East News
5/5

Na co dzień jest jednak o wiele pogodniejszy

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.