Konrad Szczęsny 3 listopada 2017 09:00
1/7
Synowie Britney Spears wyrośli na pięknych chłopców
Copyright @Facebook @Britney Spears
1/7

Choć jej przeszłość to pasmo klęsk i traumatycznych przeżyć, trudno odmówić jej miana kochającej matki, która świetnie odrobiła najtrudniejsze życiowe lekcje. Britney Spears wychowuje dwóch synów: Seana Prestona (12 lat) i Jaydena Jamesa (11 lat), owoc jej burzliwego związku z Kevinem Federlinem, zaś zdjęcia z nimi, które zamieszcza w sieci, z miejsca wywołują euforię fanów „księżniczki popu”!

 

Zobacz też: Britney Spears: „Jestem emocjonalnym wrakiem”

 

Od załamania nerwowego do tytułu najbardziej kochającej matki, czyli trudna droga Britney Spears do rodzicielstwa

 

O jej ogolonej głowie po załamaniu nerwowym i nadużywaniu leków mówiły wszystkie media w 2007 roku. Toksyczny związek z Kevinem Federlinem, zakończony głośnym rozwodem, jak również ogromny stres związany z występami oraz nieustanna presja ze strony fanów oraz prześladowanie przez paparazzi spowodowały, że Britney Spears w lutym 2008 roku doprowadził ją na skraj wytrzymałości, przez co straciła prawa rodzicielskie. Musiała pójść na odwyk. Co prawda udało jej się stanąć na nogi, jednak dla księżniczki pop był to niewątpliwie ogromny wysiłek. Opłaciło się: teraz nie tylko zachwyca świetną formą i idealną sylwetką, lecz także wzbudza podziw, gdy zamieszcza pełne czułości zdjęcia z synami w sieci. Widać, że spędza z nimi każdą wolną chwilę, zabiera na egzotyczne wakacje i do parków rozrywki, ale przede wszystkim stara się wynagrodzić to, jak wiele musieli wycierpieć jako dzieci: wiele razy zostawali z ojcem (szczególnie starszy z nich), który wyprawiał w tym czasie suto zakrapiane imprezy z kolegami, musieli od momentu narodzin mierzyć się z przytłaczającym zainteresowaniem mediów, zaś sama Britney nie była w stanie zapewnić im takiej opieki, jakiej potrzebowali. Na szczęście te smutne chwile to już przeszłość! Od tego roku księżniczka pop spotyka się z 13 lat młodszym tancerzem i trenerem personalnym Samem Ashgarim i mówi się, że niebawem planują stanąć na ślubnym kobiercu (cierpliwość w tej materii nigdy nie była mocną stroną Britney, by tylko wspomnień jej pierwsze małżeństwo, unieważnione po zaledwie... 55 godzinach).

 

Zobaczcie, jak teraz wyglądają synowie Britney Spears. Czy uważacie, że są podobni do sławnej mamy?

 

Polecamy też: Oto nowa miłość Britney Spears. Czy księżniczka popu wreszcie się ustatkuje i weźmie trzeci ślub?

2/7
Synowie Britney Spears wyrośli na pięknych chłopców
Copyright @East News
2/7

Tak synowie Britney Spears wyglądali w sierpniu 2009 roku, 1,5 roku po tym, jak ich mama doznała załamania nerwowego i odebrano jej prawa rodzicielskie. Jednak  zrobiła, co w jej mocy, by jak najszybciej stanąć na nogi i odzyskać utracone zaufanie społeczeństwa i najbliższych.

 

Zobacz też: Co naprawdę łączyło Britney i Timberlake'a? Nowy film ma rozwiać wszystkie tajemnice

3/7
Synowie Britney Spears wyrośli na pięknych chłopców
Copyright @East News
3/7

Synowie Britney Spears, Sean Preston (12 lat) i Jayden James (11 lat) w sierpniu 2009 roku.

 

Zobacz też: Do trzech razy sztuka? Britney Spears planuje ślub ze swoim 23-letnim chłopakiem!

4/7
Synowie Britney Spears wyrośli na pięknych chłopców
Copyright @Getty Images
4/7

Tak synowie Britney Spears, Sean Preston (12 lat) i Jayden James (11 lat), wyglądali w kwietniu 2013 roku. Ich mama stara się im za wszelką cenę wynagrodzić traumę dzieciństwa.

 

Zobacz też: Dramatyczny apel Britney Spears! Artystka prosi o modlitwę o życie swojej siostrzenicy

5/7
Synowie Britney Spears wyrośli na pięknych chłopców
Copyright @Facebook @Britney Spears
5/7

Britney Spears często zamieszcza w sieci czułe zdjęcia z synami: Seanem Prestonem (12 lat) i Jaydenem Jamesem (11 lat). Widać, że chłopcy uwielbiają spędzać czas ze sławną mamą!

 

Zobacz też: Heroina, kokaina, antydepresanty... Która z gwiazd nie wytrzymała presji sławy?

6/7
Synowie Britney Spears wyrośli na pięknych chłopców
Copyright @Facebook @Britney Spears
6/7

Britney Spears stara się spędzać z synami, Seanem Prestonem (12 lat) i Jaydenem Jamesem (11 lat), każdą wolną chwilę. Wśród fanów księżniczki pop szczególnie dobrze przyjmowane są zdjęcia gwiazdy z wakacjami z dziećmi!

 

Zobacz też: Britney Spears pokazała, jak wygląda bez makijażu! Fani gwiazdy są zachwyceni, ale część internautów zarzuca jej, że...

7/7
Synowie Britney Spears wyrośli na pięknych chłopców
Copyright @Facebook @Britney Spears
7/7

Sean Preston (12 lat) i Jayden James (11 lat) to owoc burzliwego małżeństwa Britney Spears z Kevinem Federlinem, które trwało od 2004 do 2007 roku. Po jego zakończeniu wokalistka doznała poważnego załamania nerwowego.

 

Zobacz też: Britney Spears: „Jestem emocjonalnym wrakiem”

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.