Podobni do sławnej mamy?

Konrad Szczęsny 2 marca 2021 15:52

Choć jej przeszłość to pasmo klęsk i traumatycznych przeżyć, trudno odmówić jej miana kochającej matki, która świetnie odrobiła najtrudniejsze życiowe lekcje. Britney Spears wychowuje dwóch synów: Seana Prestona i Jaydena Jamesa, owoc jej burzliwego związku z Kevinem Federlinem. Zdjęcia z nimi, które zamieszcza w sieci, zawsze wywołują euforię fanów księżniczki popu, jak i tym razem. Wokalistka udostępniła na swoim Instagramie najnowszą fotografię z chłopcami i trzeba przyznać, że po tych słodkich maleństwach nie ma już śladu. Zobaczcie, jak się zmienili!

Britney Spears - jaką jest matką?

O jej ogolonej głowie po załamaniu nerwowym i nadużywaniu leków mówiły wszystkie media w 2007 roku. Toksyczny związek z Kevinem Federlinem, głośny rozwód, ogromny stres związany z występami, nieustanna presja ze strony fanów, a także prześladowanie przez paparazzi spowodowały, że Britney Spears w lutym 2008 roku znalazła się na skraju wytrzymałości. Musiała pójść na odwyk i straciła prawa rodzicielskie.

Co prawda udało jej się stanąć na nogi, jednak dla księżniczki pop był to niewątpliwie ogromny wysiłek. Opłaciło się: przez kolejne lata nie tylko zachwycała świetną formą i idealną sylwetką, lecz także wzbudzała podziw, gdy zamieszczała pełne czułości zdjęcia z synami w sieci. Robi tak do dziś, a fani zauważają, że spędza z chłopcami każdą wolną chwilę, zabiera na egzotyczne wakacje i do parków rozrywki. Przede wszystkim stara się wynagrodzić to, jak wiele musieli wycierpieć jako dzieci: wiele razy zostawali z ojcem (szczególnie starszy z nich), który wyprawiał w tym czasie suto zakrapiane imprezy z kolegami, musieli od momentu narodzin mierzyć się z przytłaczającym zainteresowaniem mediów, zaś sama Britney nie była w stanie zapewnić im takiej opieki, jakiej potrzebowali. Na szczęście te smutne chwile to już przeszłość...

Synowie Britney Spears. Jak teraz wyglądają?

Od kilku lat księżniczka pop spotyka się z tancerzem i trenerem personalnym Samem Asgharim i mówi się, że niebawem planują wziąć ślub (cierpliwość w tej materii nigdy nie była mocną stroną Britney, a jej pierwsze małżeństwo unieważnione było po zaledwie... 55 godzinach). Synowie wokalistki mają z nim dobry kontakt, jak wynika ze zdjęć paparazzi, a słynna mama wciąż poświęca im wiele czasu.

Chłopcy rzadko pokazują się na portalach społecznościowych gwiazdy, ale jak się okazało, jest to ich wybór. Britney Spears zaznaczyła pod najnowszym zdjęciem z synami, że Sean Preston i Jayden James po prostu nie lubią nadmiernego zainteresowania, a także zauważyła, że ​​czas leci bardzo szybko.

Według osób wtajemniczonych, synowie księżniczki pop mają z nią świetne relacje i bardzo ją kochają. Chociaż na stałe mieszkają z ojcem, nie mają specjalnie ustalonego harmonogramu spotkań. Są również świadomi akcji #FreeBritney i kibicują jej w „walce” z dziadkiem, z którym oboje się nie dogadują.

Obecnie Britney Spears „walczy o wolność”, jak określają to wielbiciele gwiazdy. Od wielu lat pozostaje pod opieką swojego ojca Jamiego, który miał ją ubezwłasnowolnić. Jak donoszą media i fani, wokalistka nie może podjąć żadnej – nawet najprostszej – decyzji, nie ma dostępu do pieniędzy, nie może udzielać wywiadów... Już kilka miesięcy temu zapowiedziała, że nie wróci na scenę, dopóki jej opiekunem pozostaje ojciec, a w sądzie czeka ją jeszcze kilka rozpraw o odzyskanie pełnej kontroli nad swoim życiem. Jak zaznaczają osoby z bliskiego otoczenia piosenkarki, jest na dobrej drodze ku wolności.

Zobaczcie, jak teraz wyglądają synowie Britney Spears. Podobni do sławnej mamy? 

1/10
Synowie Britney Spears wyrośli na pięknych chłopców
Copyright @Facebook @Britney Spears
1/10

Britney Spears ma dwójkę synów – 15-letniego Seana Prestona i 14-letniego Jaydena Jamesa. Chłopcy mieszkają z ojcem, Kevinem Federlinem, ale mają stały kontakt ze sławną mamą. Zobaczcie, jak bardzo się zmienili!

Polecamy też: Nowa miłość Britney Spears. Czy księżniczka popu weźmie trzeci ślub?

2/10
Synowie Britney Spears wyrośli na pięknych chłopców
Copyright @East News
2/10

Tak synowie Britney Spears wyglądali w sierpniu 2009 roku, półtora roku po tym, jak ich mama doznała załamania nerwowego i odebrano jej prawa rodzicielskie. Zrobiła, co w jej mocy, by jak najszybciej stanąć na nogi i odzyskać utracone zaufanie społeczeństwa i najbliższych.

3/10
Synowie Britney Spears wyrośli na pięknych chłopców
Copyright @East News
3/10

Synowie Britney Spears, Sean Preston i Jayden James w sierpniu 2009 roku.

Zobacz też: Spears, Aguilera, Timberlake. Jak ułożyło się życie gwiazd programu „Klub Myszki Miki”?

4/10
Synowie Britney Spears wyrośli na pięknych chłopców
Copyright @Getty Images
4/10

Tak synowie Britney Spears wyglądali w kwietniu 2013 roku. Jak twierdzą media, słynna mama stara się im za wszelką cenę wynagrodzić traumę dzieciństwa.

Zobacz też: Dramatyczny apel Britney Spears! Artystka prosi o modlitwę o życie swojej siostrzenicy

5/10
Synowie Britney Spears wyrośli na pięknych chłopców
Copyright @Facebook @Britney Spears
5/10

Britney Spears często zamieszcza w sieci czułe zdjęcia z synami: Seanem Prestonem i Jaydenem Jamesem. Widać, że chłopcy uwielbiają spędzać czas ze sławną mamą.

Zobacz też: Heroina, kokaina, antydepresanty... Która z gwiazd nie wytrzymała presji sławy?

6/10
Jak wyglądają synowie Britney Spears?
Copyright @Barry King/FilmMagic
6/10

Chłopcy mieszkają z ojcem Kevinem Federlinem, ale mają stały kontakt z matką. Britney Spears często zabiera dzieci na wakacje czy do parków rozrywki, a w dzieciństwie towarzyszyli jej na różnych imprezach branżowych.

Zobacz też: Britney Spears podjęła decyzję o zakończeniu kariery?!

7/10
Synowie Britney Spears wyrośli na pięknych chłopców
Copyright @Facebook @Britney Spears
7/10

Fani Britney Spears uwielbiają jej zdjęcia z synami. Jak twierdzą, w towarzystwie dzieci księżniczka popu wygląda na szczęśliwą i zrelaksowaną.

Zobacz też: Britney Spears pokazała, jak wygląda bez makijażu! Fani gwiazdy są zachwyceni, ale część internautów zarzuca jej, że...

8/10
Synowie Britney Spears wyrośli na pięknych chłopców
Copyright @Facebook @Britney Spears
8/10

Sean Preston i Jayden James to owoc burzliwego małżeństwa Britney Spears z Kevinem Federlinem, które trwało od 2004 do 2007 roku. Po jego zakończeniu wokalistka doznała poważnego załamania nerwowego.

Zobacz też: Britney Spears: „Jestem emocjonalnym wrakiem”

9/10
Jak wyglądają synowie Britney Spears?
Copyright @Allen Berezovsky/Getty Images
9/10

Obecny partner Britney Spears, Sam Asghari, ma dobry kontakt z synami piosenkarki. Tak Sean Preston i Jayden James wyglądali w 2017 roku.

Zobacz też: Ojciec Britney Spears podniósł rękę na jej syna? Trwa dochodzenie w tej sprawie!

10/10
Jak wyglądają synowie Britney Spears?
Copyright @INSTAGRAM @Britney Spears
10/10

Sean Preston ma już 15 lat, a jego brat Jayden jest o rok młodszy. To najnowsze zdjęcie wokalistki z synami – Britney Spears opublikowała je na swoim Instagramie. Trudno uwierzyć, że chłopcy są już tak dorośli!

Zobacz też: „Akcja #FreeBritney nie jest teorią spiskową lub żartem”

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.