Artur Boruc, Sara Boruc, dzieci Artura Boruca
Fot. Instagram @mannei_is_her_name
O TYM JEST GŁOŚNO

Internautki wytknęły Sarze Boruc jedną rzecz. Chodzi o dzieci gwiazdy...

Żona Artura Boruca stanęła w swojej obronie

Rafał Kowalski 22 czerwca 2020 16:59
Artur Boruc, Sara Boruc, dzieci Artura Boruca
Fot. Instagram @mannei_is_her_name

Sara Boruc ponad rok temu została po raz trzeci mamą. Stylistce i jej mężowi Arturowi Borucowi urodził się wymarzony syn. Chłopiec otrzymał imię Noah i szybko stał się głównym bohaterem wielu zdjęć, które jego popularna mama publikuje w mediach społecznościowych. I właśnie to nie spodobało się części jej fanek…

Sara Boruc o synu i córkach w mediach społecznościowych

Prezenterka telewizyjna i entuzjastka mody ma trójkę dzieci. Nastoletnią córkę Oliwię z poprzedniego związku a także 10-letnią Amelkę i rocznego syna o imieniu Noah. Nie da się ukryć, że odkąd chłopiec pojawił się na świecie to właśnie z nim szczęśliwa mama publikuje w sieci często fotografie. Internautki zauważyły tę zależność, ale przy okazji… skrytykowały ją!

Dyskusja miała miejsce pod najnowszym zdjęciem, z którego mały Noah promiennie uśmiecha się w kąpieli. „Oczywiście słodziak 100% Jednak patrząc na twój profil można odnieść wrażenie, że masz tylko jedno dziecko. Myślę, ze dziewczynkom może być przykro z powodu dominacji brata”, napisała jedna z obserwatorek. „To prawda, zawsze tylko Noah. Faworyzujesz go”, dodała inna.

Okazuje się, że taka kolej rzeczy to nie przypadek. Sara Boruc spokojnie wyjaśniła, dlaczego częściej niż córki pokazuje w sieci syna. „Dziewczynki mogą już decydować i decydują tak, że nie chcą być tutaj za często. I ja to szanuję”, napisała gwiazda na swoim Instagramie.

Uważamy, że takie podejście do sprawy jest bardzo rozsądne. Zgadzacie się? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.