Mandaryna, Fabienne Wiśniewska
Fot. EastNews
O TYM SIĘ MÓWI

Instagramowe szaleństwo dzieci Mandaryny i Michała Wiśniewskiego

Xavier i Fabienne przefarbowali włosy! Jak wyglądają?

Sabina Zięba 10 kwietnia 2020 20:35
Mandaryna, Fabienne Wiśniewska
Fot. EastNews

Szesnaście lat temu Michał Wiśniewski i Mandaryna byli najpopularniejszą parą polskiego show-biznesu, a ich ślub w szwedzkiej Kirunie transmitowany był nawet w telewizji TVN. Choć po czterech latach małżeństwo się rozpadło, doczekali się dwójki dzieci - Xavier Michał ma obecnie 17 lat, a Fabienne Marta jest o rok młodsza. Marta Wiśniewska wychowuje je samotnie i wiadomo, że spełnia się jako matka. W dobie koronawirusa pokazała w mediach społecznościowych, czym zajmują się jej pociechy spędzając czas w izolacji. Będziecie zaskoczeni!

Metamorfoza Xaviera i Fabienne

Widać, że Mandaryna pozwala na dużą swobodę dzieci, nie przeszkadza im w realizacji marzeń i wspiera w każdym działaniu. Na swoim Instagaramie tancerka kilka dni temu zrelacjonowała odważną metamorfozę Xaviera i Fabienne. Wielu rodziców nie wyraziłoby na nią zgody!

Owoce związku Wiśniewskich podjęły decyzję o... przefarbowaniu włosów. Na nagraniu opublikowanym przez Martę widać, jak Xavier nakłada farbę na głowę młodszej siostrze, a chwilę później sam poddaje się koloryzacji. Choć na pierwszy rzut oka wydaje się, że wybrali kolor czarny, okazuje się, że postawili na... ciemny granat! Wygląda na to, że dzieci Michała podzielają jego miłość do odważnych fryzur w kontrowersyjnych kolorach.

To jednak nie koniec ich szaleństw! Nastolatkowie założyli również konto na popularnym ostatnio TikToku, gdzie opublikowali już nagranie prezentujące układ taneczny. Widać, że pasję do tańca odziedziczyli po mamie. Mandaryna na wideo mówi: „Konkurencja dla prezydenta”, mając na myśli profil Andrzeja Dudy utworzony ostatnio w tym samym serwisie.

Myślicie, że będą się cieszyć równie dużą popularnością?  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.