Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Rickard Sund
O TYM SIĘ MÓWI

Synek Małgorzaty Sochy ma już 9 miesięcy. Aktorka pokazała go po raz pierwszy

Internauci nie mogą przestać zachwycać się małym Stasiem

Rafał Kowalski 7 czerwca 2019 08:55
Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Rickard Sund

Małgorzata Socha jest mamą dwóch córek - 6-letniej Zofii i 2-letniej Barbary oraz syna Stanisława, który we wrześniu skończy roczek. I choć aktorka regularnie dzieli się z fanami kadrami ze swojego prywatnego życia, to dotąd na próżno szukać na Instagramie można było zdjęć Stasia. Aż do teraz…

Małgorzata Socha z synkiem na jednym zdjęciu

Przy okazji początku lata i postu związanego z koniecznością smarowania pociech kremem z filtrem, Małgosia Socha dodała zdjęcie z synkiem. „Odpoczynek z trójką dzieci? Zaprawione w boju mamy dobrze wiedzą, że to prawie niemożliwe. Tak samo każda mama wie, jak istotna jest ochrona przeciwsłoneczna!”, napisała aktorka Przyjaciółek pod fotografią.

Wielbicielki Sochy zwróciły jednak największą uwagę na malca leżącego na kocyku. To właśnie 9-miesięczny synek Staś. Jego małe nóżki, kolorowe śpioszki i czerwony kapelusz wywołały falę miłych komplementów. Dobre słowa kierowane były też pod adresem gwiazdy. „Gosiu wyglądasz na tym zdjęciu tak samo jak 25 lat temu na kolonii w Mrzeżynie”, „Cudowne zdjęcie, piękna mama. Całuję mocno”, to tylko niektóre z komentarzy, które znaleźliśmy w sieci.

Zobaczcie, jak prezentuje się mały Stanisław i jego mama na najnowszej fotografii. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Małgorzata Socha, VIVA! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.