Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Rickard Sund
O TYM SIĘ MÓWI

Synek Małgorzaty Sochy ma już 9 miesięcy. Aktorka pokazała go po raz pierwszy

Internauci nie mogą przestać zachwycać się małym Stasiem

Rafał Kowalski 7 czerwca 2019 08:55
Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Rickard Sund

Małgorzata Socha jest mamą dwóch córek - 6-letniej Zofii i 2-letniej Barbary oraz syna Stanisława, który we wrześniu skończy roczek. I choć aktorka regularnie dzieli się z fanami kadrami ze swojego prywatnego życia, to dotąd na próżno szukać na Instagramie można było zdjęć Stasia. Aż do teraz…

Małgorzata Socha z synkiem na jednym zdjęciu

Przy okazji początku lata i postu związanego z koniecznością smarowania pociech kremem z filtrem, Małgosia Socha dodała zdjęcie z synkiem. „Odpoczynek z trójką dzieci? Zaprawione w boju mamy dobrze wiedzą, że to prawie niemożliwe. Tak samo każda mama wie, jak istotna jest ochrona przeciwsłoneczna!”, napisała aktorka Przyjaciółek pod fotografią.

Wielbicielki Sochy zwróciły jednak największą uwagę na malca leżącego na kocyku. To właśnie 9-miesięczny synek Staś. Jego małe nóżki, kolorowe śpioszki i czerwony kapelusz wywołały falę miłych komplementów. Dobre słowa kierowane były też pod adresem gwiazdy. „Gosiu wyglądasz na tym zdjęciu tak samo jak 25 lat temu na kolonii w Mrzeżynie”, „Cudowne zdjęcie, piękna mama. Całuję mocno”, to tylko niektóre z komentarzy, które znaleźliśmy w sieci.

Zobaczcie, jak prezentuje się mały Stanisław i jego mama na najnowszej fotografii. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Małgorzata Socha, VIVA! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!