Małgorzata Socha, VIVA! 4/2012, jamnik
Fot. Piotr Porębski
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Socha pokazała syna! Podobny do mamy?

Zdjęcie zachwyciło fanów aktorki

Sabina Zięba 3 grudnia 2019 10:00
Małgorzata Socha, VIVA! 4/2012, jamnik
Fot. Piotr Porębski

Małgorzata Socha należy do grona najpopularniejszych polskich aktorek i wydaje się, że również tych... najbardziej szczęśliwych. Od 2008 roku jest żoną inżyniera Krzysztofa Wiśniewskiego, z którym wychowuje trójkę dzieci. Teraz pokazała najmłodszą pociechę i wzbudziła zachwyt w swoich fankach!

Dzieci Małgorzaty Sochy

Patrząc na figurę Małgorzaty Sochy, ciężko uwierzyć, że jest mamą takiej gromadki! Artystka swoje pierwsze dziecko przywitała na świecie w 2013 roku - wówczas na świat przyszła córka Zosia. Następnie cztery lata później urodziła Basię, a w 2018 roku synka Stanisława.

Jest bardzo dumna ze swoich dzieci, lecz stara się nie pokazywać ich w mediach. Tym razem zrobiła wyjątek i na swoim koncie na Instagramie zamieściła fotografię ze Stasiem. Widać na niej, że wspólnie się bawią i testują nowe zabawki. Niestety, wzorem innych gwiazd, Socha nie odsłoniła twarzy synka. Od tyłu widać jedynie jego bujne blond włosy, a także luźny strój, składający się z pasiastego body oraz rajstopek.

Aktorka opisała ujęcie: „Nowa paczka przyjaciół w pełnym składzie. To dopiero rozgadana ekipa! Żywe dyskusje między tą czwórką a Stasiem toczą się już od rana – na ten moment Leniwiec wygrywa argumentami, ale Łoś jako oręż wyciągnął swoją nową piosenkę… Jestem bardzo ciekawa jak skończy się ta debata”.

Fotografia rozczuliła fanki gwiazdy, które w komentarzach piszą m. in. „Cudnie i śliczne słodziaki” czy „Bardzo lubię Panią za to że jest Pani taka ludzka :) po prostu matka Polka”. Podzielacie ich zdanie?  

Małgorzata Socha w świątecznej kampanii marki Apart

apart-malgorzata-socha-top-model
Fot. Marcin Tyszka

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.