lakiery_hybrydowe_kabos
Fot. Mat.prasowe
Z ŻYCIA GWIAZD

Ewa Farna pokazała urocze zdjęcie z mężem i synkiem. To najpiękniejsze, co dziś zobaczycie!

Piosenkarka zaledwie trzy tygodnie temu została mamą

Gabriela Czernecka 27 czerwca 2019 08:52
lakiery_hybrydowe_kabos
Fot. Mat.prasowe

Na Instagramie Ewa Farna zamieściła właśnie urocze zdjęcie, na którym pozuje wraz z synkiem i mężem. Takie fotografie to u piosenkarki rzadkość, ale tym razem okazja jest naprawdę wyjątkowa! Poznajcie szczegóły.

Instagram: Ewa Farna na zdjęciu z mężem i synem

Ewa Farna przez kilka dni ukrywała, że została mamą, co potwierdziła w podpisie pod pierwszym zdjęciem z synkiem. Płeć dziecka artystka zdradziła już wcześniej, stąd wiadomo było, że wraz z mężem oczekują przyjścia na świat synka. Artystka i jej ukochany wybrali dla maleństwa imię Artur. Jednocześnie przy informacji o narodzinach syna gwiazda poprosiła media, by w tym szczególnym czasie uszanowały jej prywatność i pozwoliły na spokojne spędzanie czasu z nowo narodzonym dzieckiem. Zapewniła jednak, że oboje czują się bardzo dobrze.

„Artuś <3 Pare dni temu stalam sie mama. Poprosze o respektowanie naszej prywatnosci i spokoju, ktory teraz potrzebuje kazda mama. Jestesmy zdrowi i szczesliwi. #mama #artur #babyboy”, napisała podekscytowana wokalistka w mediach społecznościowych.

Teraz na profilu artystki pojawiło się kolejne wyjątkowe zdjęcie. Na nim Ewa Farna pozuje z synem Arturem i mężęm Martinem. Gwiazda zestawiła nowe zdjęcie z fotografią sprzed 10 lat, na której widać ją i jej obecnego męża.

„26.6.2009 casting na gitarzystę do zespołu 26.6.2019 10 lat my bandmate, najlepszy przyjaciel. Jak ten czas zapiernicza… 🖤ale cóż, jest bosko. Happy anniversary, tato!🙈👌🏼🎸”, napisała Ewa pod zdjęciem. Widać, że macierzyństwo jej służy!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!