Klaudia Kulawik 2008
Fot. Bartek Krupa / EastNews
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Klaudia Kulawik przeszła ogromną metamorfozę. 22-latka znów wystąpiła w Mam Talent!

Po małej dziewczynce ze zdjęcia nie został nawet ślad

Rafał Kowalski 12 listopada 2019 12:26
Klaudia Kulawik 2008
Fot. Bartek Krupa / EastNews

Jedenaście lat temu poznała ją cała Polska. Klaudia Kulawik pojawiła się na scenie Mam talent jako jedenastolatka i od razu podbiła serca publiczności. Jej wykonania Dziwny jest ten świat czy Listu do matki zna chyba każdy wielbiciel hitowego show TVN. Od sukcesu piosenkarki, która w programie zajęła 2. miejsce, minęła jednak dekada… Klaudia Kulawik zmieniła się diametralnie. I to nie tylko zewnętrznie…

Nowy singiel Klaudii Kulawik i ponowny występ w Mam Talent

Ostatniego dnia lipca 22-latka zaprezentowała swój nowy singiel oraz teledysk Woman Phenomenally. Autorką tekstu jest Maya Angelou, zaś muzykę do utworu skomponowała sama Klaudia. Piosenka ma promować EPkę, której premiera jeszcze przed nami. Ci, którzy pamiętają, jaki repertuar wykonywała wokalistka w programie TVN, mogą być w szoku. Woman Phenomenally to zdecydowanie inny muzyczny ląd, niż szlagiery, które Klaudia Kulawik śpiewała w Mam Talent.

„Kiedyś byłam dziewczynką, dziś młodą kobietą. Nieidealną, niewymiarową, nieperfekcyjną, ale za to bardziej świadomą, dojrzalszą, pewniejszą siebie i ambitną. W klipie zaśpiewa dla Was 'Goddes' Woman. Choć ten obrazek to tylko skrawek tego, czym kobiecość jest. Na co dzień jestem zwykła, najzwyklejsza. Choć to nie grzech czuć się pięknie! A tak też się czułam się na planie teledysku - fenomenalnie! Wsłuchajcie się w słowa! Auć, zabrzmiało poważnie! Po prostu posłuchajcie, dużo to dla mnie znaczy. Ściskam”, napisała Klaudia Kulawik na swoim Instagramie.

Dodatkowo, w ostatnią sobotę, wokalistka wystąpiła jako gość specjalny w jednym z półfinałów programu Mam Talent. Klaudia Kulawik pojawiła się na scenie ze swoim zespołem. W zniewalającej białej kreacji w ogóle nie przypominała małej dziewczynki, którą zapamiętali widzowie popularnego show. Sam występ 22-latki wywołał ogromny aplauz publiczności.

Obejrzyjcie klip do najnowszego singla artystki i zobaczcie, jak zmieniła się legendarna uczestniczka Mam Talent. Poznalibyście ją na ulicy? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Klaudia Kulawik (@klaudia.kulawik)

Klaudia Kulawik 2019
Fot. TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mam Talent! TVN (@mamtalent_tvn)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Klaudia Kulawik (@klaudia.kulawik)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.