Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Viva! grudzień 2014, main topic
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska pokazała córeczkę. Zdjęcie Klary wywołało ogromne poruszenie!

Olga Figaszewska 8 maja 2017 13:45
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Viva! grudzień 2014, main topic
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Anna i Robert Lewandowscy zostali rodzicami kilka dni temu. O narodzinach córeczki, na swoich mediach społecznościowych, poinformował szczęśliwy tata. Zdjęcie opublikowane wówczas przez piłkarza pobiło rekord polubień i komentarzy na jego profilu. Najnowszy post Anny Lewandowskiej  również wzbudził ogromne zainteresowanie jej sympatyków. Dlaczego?

 

Polecamy też: Anna Lewandowska urodziła za granicą z dala od rodziny. Kto pomoże jej w pierwszych chwilach z dzieckiem?


Anna Lewandowska z Klarą

 

Anna Lewandowska, pierwszy raz od narodzin małej Klary, w końcu zabrała głos. Na Instagramie opublikowała urocze zdjęcie z córeczką. Trenerka podziękowała wszystkim fanom za ciepłe słowa i wsparcie. Widać, że świeżo upieczona mama wygląda kwitnąco.

 

Kochani, chciałabym z całego serca podziękować za wszystkie ciepłe słowa, gratulacje, za Waszą dobrą energię! ❤️❤️😇 @_rl9 Dear, I would like to thank you all for warm words, congratulations, for your support and good energy! ❤️❤️😇”, napisała Anna Lewandowska.

 

 

 

Internauci nie kryją zachwytu! Większość osób dołącza się do życzeń i gratuluje szczęśliwym rodzicom.

„Dziewczynka taka piękna jak mamusia i tatuś ❤❤ jaka już duża niedługo będzie już biegać i trenować z mamusią buziaczki ❤❤❤❤ ”, napisała jedna z internautek.


„Nie mogłam się doczekać aż zobaczę Cię z tą małą ślicznotką pozdrawiam Ciebie, Roberta i malutką Klarę”, komentuje kolejna.

 

Polecamy też: Jak czuje się Ania Lewandowska po porodzie? Wzruszające słowa Roberta

 

Ciąża Anny Lewandowskiej

To była jedna z najbardziej oczekiwanych ciąż w historii polskiego sportu i show-biznesu. Media wręcz prześcigały się w doniesieniach na ten temat. Od kiedy media obiegła informacja, że Anna i Robert Lewandowscy spodziewają się dziecka, ich losy śledził cały świat show-biznesu i choć oboje prosili, by uszanowano ich prywatność, media prześcigały się w doniesieniach na temat ciąży. Ostatnie chwile przed porodem szczęśliwi rodzice poświęcali na przygotowaniu wyprawki dla noworodka.

 

Zobacz też: Klara Lewandowska otrzymała pierwszy prezent. Co odebrał dumny tata od nietypowego kibica?

 

Gwiazdy gratulują narodzin dziecka

Gratulacje do Ani i Roberta Lewandowskich spływają z całego świata. Nie dziwi nas, że o nowym członku w rodzinie Lewandowskich, napisały również niemieckie i angielskie media, publikując serię artykułów. Zresztą takiej reakcji się spodziewaliśmy. Polski show-biznes już oszalał na punkcie małej Klary!

 

Polecamy też: Robert Lewandowski zdradził jak chce wychować swoje dziecko. Jakie wartości chce mu przekazać?

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.