Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
Fot. Instagram/@@INSTAGRAM/@ANNALEWANDOWSKAHPBA
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska nie ukrywa już wizerunku swojej córki!

Klara to wykapana mama!

Olga Figaszewska 1 stycznia 2020 18:33
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
Fot. Instagram/@@INSTAGRAM/@ANNALEWANDOWSKAHPBA

Rodzina Lewandowskich wybrała się na egzotyczne wakacje. Po raz kolejny spędzili Sylwestra w ciepłych krajach. I celebrują każdą wspólną chwilę. Zwłaszcza teraz, kiedy wkrótce na świecie pojawi się ich druga pociecha. Nic dziwnego, że szczęśliwi rodzice starają się poświęcać jak najwięcej czasu małej Klarze. Ania Lewandowska podzieliła się z fanami zdjęciami ze wspólnych ćwiczeń mamy i córki. I... pokazała swoją pociechę! Nie ukrywa już jej wizerunku? 

Anna Lewandowska pokazała zdjęcia ze wspólnego treningu z córką

Ten sam uśmiech i miłość do sportu! To widać na każdej fotografii czy filmie ze wspólnego treningu Ani i Klary. Dziewczynka stara się naśladować mamę, a żona Roberta Lewandowskiego zawsze podkreśla, że właśnie tę pasję do sportu oboje z mężem próbują zaszczepić w swojej córce. 

Na profilu trenerki pojawiają się często materiały z udziałem Klary. Każda aktywność fizyczna wykonywana wspólnie z mamą sprawia jej wiele radości. Na najnowszych zdjęciach widać pociechę gwiazdorskiej pary w całej okazałości! Aż trudno uwierzyć, że dziewczynka jest już tak duża! Córeczka Ani i Roberta Lewandowskich ujęła internautów słodkim strojem w banany! 

Zobaczcie sami! 

Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Klara Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The New Year… and New Goals How to achieve our dreams? ➡️ www.healghyplanbyann.com ✨🌅 _________________________________ Nowy rok, a z nim… nowe cele 💫 Coraz częściej spotykam kobiety, które sięgają po swoje marzenia, a każda z nas ma inne: jedne robią karierę, osiągają sukces w biznesie, inne podejmują śmiałe decyzje, rzucają pracę i zostają w domu z dziećmi, spełniają się, jeszcze inne zmieniają swoje stare przyzwyczajenia i odważnie inwestują we własny rozwój. Przysłowiowa „słaba płeć” pokazuje swoją siłę, rozwija się zawodowo i zdobywa kolejne wyznaczone sobie cele. Brawo kobiety. Jak planować? Jak podejmować wyzwania? Jak osiągnąć to o czy marzymy? Zapraszam na bloga ➡️ www.hpba.pl #annalewandowska #newyearcoming #newyear #holiday #sunset

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.