WSPOMNIENIE

Mijają trzy miesiące od śmierci Kory... Taką ją zapamiętaliśmy!

Rodzina już wie, jak chce uczcić jej pamięć!

Rafał Kowalski 1 listopada 2018 16:02

Dwudziestego ósmego lipca tego roku zawalił się świat wszystkich bliskich Kory oraz jej wielbicieli. Po kilku latach walki z nowotworem Olga Jackowska przegrała z chorobą i zmarła w swoim domu na Roztoczu. Po 3 miesiącach od jej odejścia fani wciąż przynoszą na jej grób nowe bukiety kwiatów.

W tym szczególnym czasie chcemy podzielić się z Wami tym, jak my zapamiętaliśmy tę wybitną artystkę. Przypomnieć, co po sobie zostawiła i zdradzić, co jeszcze po sobie zostawi... Rodzina Kory zastanawia się bowiem nad sposobem, w jaki przedłużyć pamięć po niej. Dwa pomysły już zrealizowano, trzeci będzie poddany pod dyskusję...  

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.