WSPOMNIENIE

Mijają trzy miesiące od śmierci Kory... Taką ją zapamiętaliśmy!

Rodzina już wie, jak chce uczcić jej pamięć!

Rafał Kowalski 1 listopada 2018 16:02

Dwudziestego ósmego lipca tego roku zawalił się świat wszystkich bliskich Kory oraz jej wielbicieli. Po kilku latach walki z nowotworem Olga Jackowska przegrała z chorobą i zmarła w swoim domu na Roztoczu. Po 3 miesiącach od jej odejścia fani wciąż przynoszą na jej grób nowe bukiety kwiatów.

W tym szczególnym czasie chcemy podzielić się z Wami tym, jak my zapamiętaliśmy tę wybitną artystkę. Przypomnieć, co po sobie zostawiła i zdradzić, co jeszcze po sobie zostawi... Rodzina Kory zastanawia się bowiem nad sposobem, w jaki przedłużyć pamięć po niej. Dwa pomysły już zrealizowano, trzeci będzie poddany pod dyskusję...  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?