WSPOMNIENIE

Mijają trzy miesiące od śmierci Kory... Taką ją zapamiętaliśmy!

Rodzina już wie, jak chce uczcić jej pamięć!

Rafał Kowalski 1 listopada 2018 16:02

Dwudziestego ósmego lipca tego roku zawalił się świat wszystkich bliskich Kory oraz jej wielbicieli. Po kilku latach walki z nowotworem Olga Jackowska przegrała z chorobą i zmarła w swoim domu na Roztoczu. Po 3 miesiącach od jej odejścia fani wciąż przynoszą na jej grób nowe bukiety kwiatów.

W tym szczególnym czasie chcemy podzielić się z Wami tym, jak my zapamiętaliśmy tę wybitną artystkę. Przypomnieć, co po sobie zostawiła i zdradzić, co jeszcze po sobie zostawi... Rodzina Kory zastanawia się bowiem nad sposobem, w jaki przedłużyć pamięć po niej. Dwa pomysły już zrealizowano, trzeci będzie poddany pod dyskusję...  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.