Ania i Robert Lewandowscy kupili nowy apartament w Warszawie
Fot. Zuza Krajewska/ LAF Management
O TYM SIĘ MÓWI

Anna i Robert Lewandowscy pokazali twarz córki! Do kogo podobna jest Klara?

Do tej pory znana para ukrywała wizerunek dwulatki

Rafał Kowalski 9 lipca 2019 10:55
Ania i Robert Lewandowscy kupili nowy apartament w Warszawie
Fot. Zuza Krajewska/ LAF Management

Ponad dwa lata – tyle wytrzymali Robert i Anna Lewandowscy w swoim postanowieniu o niepokazywaniu twarzy córki. Niedawno, zarówno piłkarz, jak i jego żona umieścili w sieci zdjęcia, na których dwulatka pozuje do aparatu przodem. Internauci nie szczędzą dziewczynce komplementów. Dlaczego gwiazdorska para zmieniła zdanie dotyczące strzeżenie prywatności dziecka?

Jak wygląda Klara Lewandowska? Zdjęcia

Wczoraj wieczorem Anna Lewandowska podzieliła się z fankami fotografią, na której siedzi na pomoście z córką. „Uwielbiam te chwile, kiedy Klarcia mnie naśladuje podczas treningu”, napisała miłośniczka sportu na swoim Instagramie. Z kolei kilkanaście dni temu Robert Lewandowski umieścił w sieci fotografię z wakacji w Hiszpanii. Na opublikowanym ujęciu mała Klara siedzi bokiem do obiektywu na rękach taty. Już wtedy pierwsze osoby zastanawiały się czy to przypadek, czy celowy zabieg znanych rodziców.

Teraz już wszystko jasne. Anna i Robert Lewandowscy zdecydowali, że będą pokazywać się z dzieckiem publicznie i nie będą zakrywać mu twarzy. Skąd taki wybór? Być może to konsekwencja tego, że podczas urodzin swojego synka Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała Klarę na nagranych przez siebie filmach? Potem je co prawda skasowała, ale może to dało do myślenia sportowcom? Z kolei przypadek córki Cezarego Pazury pokazuje, że dzieci w pewnym momencie same potrafią zapytać sławnych rodziców, dlaczego nigdy nie pokazują ich na zdjęciach…

Jak było w przypadku Ani i Roberta? Na pewno zapytamy ich o to przy pierwszej okazji. Tymczasem sprawdźcie, do kogo według Was jest Klara bardziej podobna. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.