Ricky Martin
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Ricky Martin pokazał, jak wygląda jego roczna córeczka. Ileż miłości na jednym zdjęciu!

Mała Lucia to przeurocza dziewczynka

Rafał Kowalski 14 grudnia 2019 08:09
Ricky Martin
Fot. East News

Od kiedy Ricky Martin przyznał się, że jest orientacji homoseksualnej, żyje w zgodzie ze sobą. Od lat udowadnia, że jest bardzo dobrym tatą. Piosenkarz ma już trójkę dzieci – bliźniaków, którzy urodzili się, gdy gwiazdor był jeszcze w poprzednim związku i córeczkę, która przyszła na świat rok temu. Artysta wychowuje dzieci ze swoim partnerem, armeńsko-syryjskim malarzem Jwanie Josefiem, z którym jest już 3 lata. Wokalista odebrał ostatnio sporo komplementów od fanów, kiedy pokazał w sieci swoją roczną córeczkę

Jak wygląda córka Ricky”ego Martina – Lucia? Zdjęcie

Przebywający w Peurto Rico Ricky Martin podzielił się w środę fotografią, na której trzyma na rękach swoją córeczkę. Roczna Lucia wygląda jeszcze bardziej uroczo dzięki założonemu na główkę ręcznika w kształcie lwa. Internauci w wielu językach pisali pod zdjęciem, że dziewczynka wygląda bardzo słodko, a Ricky jest najlepszym tatą na świecie.

Czwarte dziecko Ricky’ego Martina w drodze

Pod koniec września gwiazdor był gościem gali Human Rights Campaign. To właśnie tam miał możliwość stanięcia na scenie, ponieważ odbierał wyróżnienie za pracę na rzecz LGBTQ oraz działalność filantropijną. Korzystając z okazji, podzielił się z zebranymi radosną nowiną o kolejnym dziecku, którego niedługo zostanie tatą. „Przy okazji, muszę ogłosić, że jesteśmy w ciąży. Czekamy. Dokładnie! Kocham duże rodziny”, mówił piosenkarz. Dziecko artyście i jego partnerowi urodzi surogatka.

Jak podoba się Wam mała Lucia w przezabawnym ręczniku? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ricky (@ricky_martin)

Ricky Martin z partnerem

Ricky Martin i Jwan Yosef
Fot. Instagram @jwanyosef

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.