Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar
O TYM SIĘ MÓWI

Jak wygląda córka Joanny Krupy?

Modelka podzieliła się z fanami niezwykle wzruszającymi ujęciami

Sabina Zięba 28 grudnia 2019 08:00
Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar

Joanna Krupa na początku listopada urodziła swoje pierwsze dziecko i dopiero poznaje trudy macierzyństwa. Młoda mama poświęca każdą wolną chwilę małej Ashy-Leigh, przez co nie pojawiła się nawet w finale Top Model, którego jest prowadzącą. Gwiazda publikuje za to wiele zdjęć w mediach społecznościowych, na których widać, że cieszy się z nowej życiowej roli. Najnowsze fotografie szczególnie rozczuliły jej fanów!

Pierwsze święta Ashy-Leigh

Już od ostatnich miesięcy ciąży Joanna Krupa przebywała w USA przygotowując się do porodu i, ku rozczarowaniu fanów modelki, nadal nie wybiera się do Polski. Dzieli się jednak najważniejszymi chwilami z życia na swoim profilu na Instagramie. Wraz z mężem, Douglasem Nunesem, publikują urocze zdjęcia ukochanej córeczki.

Co ciekawe, nie są to wyłącznie wyidealizowane ujęcia, lecz naturalne i odzwierciedlające codzienność. Modelka nie wstydzi się pokazywać swojego niewyspania czy zmęczenia.

Teraz gwiazda podzieliła się z fanami wzruszającymi, rodzinnymi fotografiami, dokumentującymi pierwsze Boże Narodzenie Ashy-Leigh. Widać na nich, że nawet pieski modelki miały świąteczne outfity! Ponadto Krupa dodała filmik, obrazujący poranną zabawę z córką, a także jej uroczy śmiech.

Zobaczcie sami! Prawda, że to słodkie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Merry Christmas from the Krupa -Nunes family 🎁🎄Wesołych Świat 🥰

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The best part of my mornings 💗 Thank you @nunes451 for giving me the best gift in life ❤️🙏🏻

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.