Oliwia Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Córka Anny Przybylskiej, Oliwia Bieniuk, jak każda nastolatka uwielbia makijaż...

Jak wygląda bez niego?

Weronika Kostyra 4 stycznia 2019 17:55
Oliwia Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka  jest już prawie dorosła. Oliwia Bieniuk niedawno skończyła 16 lat, a fani nie mają wątpliwości, że urodę odziedziczyła po mamie. Jedyna córka aktorki całą energię skupia obecnie na nauce, ale poważnie myśli też o karierze aktorskiej.

Jak wygląda córka Anny Przybylskiej bez makijażu?

Oliwia Bieniuk wzięła już udział w kilku kampaniach reklamowych. Chętnie pokazuje też swoje zdjęcia w mediach społecznościowych. Nastolatka zazwyczaj ma na nich delikatny makijaż, który podkreśla jej urodę. Okazuje się, że przyzwyczaiła nas do tego wizerunku, ponieważ zdjęcie Oliwii bez makijażu, które pokazał jej tata, nieco zaskakuje.

Córka Anny Przybylskiej bez makijażu wygląda świeżo, naturalnie, ale też dużo młodziej. Z pewnością jak każda nastolatka uwielbia eksperymentować z wizerunkiem, dlatego częściej pokazuje się w makijażu niż bez niego. Spokojnie może jednak z niego zrezygnować. Zgadzacie się?

Czy niedługo postanowi iść w ślady mamy? Annę Przybylską łączyła z córką wyjątkowa wieź. „Dojrzałam wraz z moją córką. Wraz z jej szkołą przyszła duża odpowiedzialność. Wiele spraw wtedy przewartościowałam. Nie masz pojęcia, jakie to kształcące uczestniczyć tak aktywnie w dojrzewaniu własnego dziecka”, mówiła Anna Przybylska VIVIE! w 2011 roku. 

Oliwia Bieniuk bez makijażu
Fot. Instagram @jaretpalmer

Anna Przybylska z dziećmi, Anna Przybylska, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, VIVA! sierpień 2012
Fot. Iza Grzybowska/MOVE

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?