Oliwia Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Córka Anny Przybylskiej, Oliwia Bieniuk, jak każda nastolatka uwielbia makijaż...

Jak wygląda bez niego?

Weronika Kostyra 4 stycznia 2019 17:55
Oliwia Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka  jest już prawie dorosła. Oliwia Bieniuk niedawno skończyła 16 lat, a fani nie mają wątpliwości, że urodę odziedziczyła po mamie. Jedyna córka aktorki całą energię skupia obecnie na nauce, ale poważnie myśli też o karierze aktorskiej.

Jak wygląda córka Anny Przybylskiej bez makijażu?

Oliwia Bieniuk wzięła już udział w kilku kampaniach reklamowych. Chętnie pokazuje też swoje zdjęcia w mediach społecznościowych. Nastolatka zazwyczaj ma na nich delikatny makijaż, który podkreśla jej urodę. Okazuje się, że przyzwyczaiła nas do tego wizerunku, ponieważ zdjęcie Oliwii bez makijażu, które pokazał jej tata, nieco zaskakuje.

Córka Anny Przybylskiej bez makijażu wygląda świeżo, naturalnie, ale też dużo młodziej. Z pewnością jak każda nastolatka uwielbia eksperymentować z wizerunkiem, dlatego częściej pokazuje się w makijażu niż bez niego. Spokojnie może jednak z niego zrezygnować. Zgadzacie się?

Czy niedługo postanowi iść w ślady mamy? Annę Przybylską łączyła z córką wyjątkowa wieź. „Dojrzałam wraz z moją córką. Wraz z jej szkołą przyszła duża odpowiedzialność. Wiele spraw wtedy przewartościowałam. Nie masz pojęcia, jakie to kształcące uczestniczyć tak aktywnie w dojrzewaniu własnego dziecka”, mówiła Anna Przybylska VIVIE! w 2011 roku. 

Oliwia Bieniuk bez makijażu
Fot. Instagram @jaretpalmer

Anna Przybylska z dziećmi, Anna Przybylska, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, VIVA! sierpień 2012
Fot. Iza Grzybowska/MOVE

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?