Anna Głogowska, Piotr Gąsowski, VIVA!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA I BARTEK WIECZOREK/PHOTO-SHOP.PL
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego wyrasta na prawdziwą piękność!

To cała mama?

Redakcja VIVA! 8 maja 2020 17:48
Anna Głogowska, Piotr Gąsowski, VIVA!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA I BARTEK WIECZOREK/PHOTO-SHOP.PL

Piotr Gąsowski i Anna Głogowska poznali się w na parkiecie tańca z gwiazdami w 2005 roku. Zajęli piąte miejsce. Po tanecznym show Piotr Gąsowski zyskał nie tylko nowe umiejętności, a przede wszystkim… miłość. Para doczekała się wspólnie córeczki, Julii. Dziewczynka wyrasta na prawdziwą piękność! Za chwilę będzie obchodziła 13 urodziny!

Anna Głogowska na uroczym zdjęciu z córką

Anna Głogowska zamieściła niedawno w sieci wspólne zdjęcie z pociechą. ,,To był bardzo dobry dzień. Zdążyłam ze wszystkim ... ! Wszystko czego mi trzeba- dostałam łatwo , spontanicznie, od razu , bez zabiegania, za darmo. Hurra! Oto definicja OBFITOŚCI ’, napisała tancerka.

Nie masz pomysłu na prezent dla nastolatki? Sprawdź nasze propozycje

Fani są zachwyceni fotografią mamy i córki. Nie mają wątpliwości po kim Julka odziedziczyła urodę. Dziewczynka skończy wkrótce 13 lat! ,,Ale Julia jest śliczna. Jak mama. Choć rysy to prawdziwa cudna Gąska",czytamy.

W komentarzach udzielił się także Piotr Gąsowski.

„Pięknie wyglądacie ! Jak tak patrzę na naszą Julcię , to jestem szczęśliwy z dwóch powodów : po pierwsze , że mamy taką cudo córcię, a po drugie... że nie jest za bardzo podobna do swojego tatusia!!!😂😂😂 ”, komplementował żartobliwie aktor.

Jego wpis nie pozostał bez odpowiedzi. ,,To rzeczywiście ... 💥Mamy oboje powód do szczęścia ...🤪 Ale, ale... zaraz ... do mnie tez nie jest za bardzo podobna 💥 😂😂😂 NASZE CUDO ❤️❤️❤️Dziękuję ”, odparła Anna Głogowska.

Piotr Gąsowski w jednym z archiwalnych wywiadów VIVY! podkreślał, że dzieci są jego największym skarbem.

,,Moja miłość do Julki, do dzieci, jest miłością zwierzęcą. Zrobię dla nich wszystko. I zabiję każdego, kto zechce je skrzywdzić. Jestem rodzicem zakręconym", mówił o ojcostwie w wywiadzie VIVY! z 2008 roku.  

Anna Głogowska z córeczką w archiwalnej sesji VIVY! z 2008 roku

Anna Głogowska i Piotr Gąsowsk
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/PHOTO-SHOP.PL

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.