Magda Gessler, VIVA! nr. 23/2018
Fot. Marta Wojtal
TYLKO U NAS!

Magda Gessler przeszła na specjalną dietę! Restauratorka zdradziła nam sekret metamorfozy

W nowej filozofii życia gwieździe pomaga jej córka Lara

Rafał Kowalski 19 sierpnia 2019 16:02
Magda Gessler, VIVA! nr. 23/2018
Fot. Marta Wojtal

Ostatnie zdjęcie, które Magda Gessler zamieściła w sieci wywołało lawinę komentarzy. Wszystko dlatego, że znana restauratorka przeszła ogromną metamorfozę. Nie da się ukryć, że prowadząca Kuchennych rewolucji znacznie schudła. Tylko nam wyjawiła, jak się jej to udało!

Jak schudła Magda Gessler? Sekret diety gwiazdy TVN

Po opublikowaniu przez Magdę Gessler zdjęciu w biało-czarnej kreacji, która podkreśla nową figurę, zapytaliśmy ją o to, jaki jest sekret jej przemiany. „Jestem po wakacjach w Kanadzie i to właśnie tam nad jeziorem, gdzie wypoczywałam z całą rodziną tak naprawdę zaczęłam zmieniać swoją filozofię życia. Przede wszystkim włączyłam do planu dnia ruch – szczególnie staram się codziennie tańczyć. Z bliskimi, szczególnie z mężem, za którym mocno ostatnio tęskniłam. Taniec działa cuda!”, zdradziła VIVIE.pl Magda Gessler.

Dodała także, że stopniowo przechodzi na wegetarianizm! „Poza tym nowa dieta. Moja córka Lara bardzo rygorystycznie podchodzi do tematu żywienia, a ja zaczęłam przejmować jej nawyki. Chodzi przede wszystkim o dużą ilość warzyw – szczególnie pomidory, które są dla mnie źródłem radości i miłości. Warzyw nigdy nie miksuję, bo bardzo lubię je gryźć np. w formie sałatek. Ponadto obfite, zdrowie śniadania i bardzo lekkie kolacje. Żadnego podjadania czy słodyczy – chociaż z tym nigdy nie miałam problemu. Do tego brak alkoholu i stopniowa rezygnacja z mięsa. Lara jest wegetarianką i ja też małymi kroczkami do tego zmierzam”, wyjawiła nam prowadząca Kuchennych rewolucji.

Miłośniczka gotowania stale mierzy efekty swoich starań o coraz lepszą sylwetkę. Jednak częściej, niż się waży, zdarza się jej mierzyć. Już po kilku tygodniach nosi ubrania o kilka rozmiarów mniejsze! To oznacza, że podczas czwartkowej ramówki TVN gwiazda zaskoczy nas stylizacją. „Efekty? Widzę to po ubraniach, które noszę mniejsze. Nowa figura to nowe możliwości stylizacyjne! Ale spokojnie, tu pozostanę wierna sobie i postawię na kolory, jednak tak, by było widać efekty metamorfozy”, obiecała w rozmowie z VIVA.pl restauratorka.

W takim razie nie możemy doczekać się czwartku! A Pani Magdzie gratulujemy metamorfozy i tego, że do zmian inspiruje miliony Polaków. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.