Artystka spotkała się z tajemniczym mężczyzną...

Ksenia Krasko 8 lipca 2019 19:57

W kwietniu tego roku 31-letnia piosenkarka Adele ogłosiła rozwód z mężem Simonem Koneckim. Drastyczny spadek wagi miał potwierdzać, że rozstanie z ukochanym nie było dla gwiazdy łatwe, jednak według najnowszych doniesień, Adele znów zaczęła cieszyć się życiem i postanowiła nie rozpamiętywać problemów z przeszłości. Kilka dni temu sfotografowano ją w towarzystwie tajemniczego mężczyzny...

Czy Adele ma nowego partnera?

Zachwycająca metamorfoza Adele i widoczna utrata kilogramów potwierdzają spekulacje o stresujących chwilach, z jakimi ostatnio zmagała się wokalistka. Jednak kilka dni temu gwiazdę zauważono u boku tajemniczego mężczyzny w Londynie – artystka wybrała się z nim na koncert Celine Dion. Para trzymała się za ręce, pomimo obecności paparazzi. Czy to nowy partner piosenkarki?

Tajemniczy nieznajomy nie jest nowym chłopakiem gwiazdy, ale mężem jej najlepszego przyjaciela! Komik Alan Carr i jego partner Paul Drayton od dawna przyjaźnią się z artystką – piosenkarka zorganizowała im nawet ślub, który odbył się w jej domu w Los Angeles w 2018 roku. Według wspomnień Carra, Adele pomyślała wtedy o wszystkim: „[...] otrzymała odpowiednie pozwolenie i poprowadziła ceremonię. Śpiewała podczas naszego pierwszego tańca. Potem polecieliśmy do Vegas na koncert Celine Dion. To był najlepszy dzień w moim życiu”, wyznaje komik.

Wiadomo też, że gwiazda ograniczyła cukier i postawiła na pilates, który bardzo lubi. Wygląda więc na to, że metamorfoza artystki nie ma nic wspólnego z nową miłością – ale według osób z jej najbliższego otoczenia, Adele nie ukrywa, że jest otwarta na nowe znajomości. „Nie jest przeciwna chodzeniu na randki i prosi przyjaciół, aby uważnie przyglądali się godnym kandydatom. Nie zamierza się jednak angażować się w nic poważnego”, wyznaje anonimowe źródło w gazecie The Sun.

Zajrzyj do naszej galerii i zobacz, jak bardzo zmieniła się Adele na przestrzeni lat! 

1/7
Adele, stylizacje Adele, Adele na Grammy, Grammy 2017
Copyright @Getty Images
1/7

Adele została jedną z laureatek nagród Grammy, 2009 rok

2/7
Adele, stylizacje Adele, Adele na Grammy, Grammy 2013
Copyright @East News
2/7

Adele na ceremonii wręczenia nagród Grammy w 2013 roku

3/7
Adele na Brit Awards 2016
Copyright @
3/7

Adele na rozdaniu Brit Awards w 2016 roku

4/7
Adele, Simon Konecki, The 59th GRAMMY Awards 2017
Copyright @Getty Images
4/7

Piosenkarka i jej były mąż Simon Konecki w 2017 roku

5/7
Szokująca metamorfoza Adele. Gwiazda schudła 15 kilogramów?!
Copyright @East News
5/7

Pierwsza metamorfoza artystki: Adele na spacerze w grudniu 2017 roku

6/7
Adele i Spice Girls
Copyright @Instagram @spicegirls
6/7

Znacznie szczuplejsza wokalistka przyznała się do bycia wielką fanką Spice Girls! Z przyjemnością wybrała się na koncert zespołu w czerwcu tego roku

7/7
Adele
Copyright @instagram.com/style_honarmandan/
7/7

Adele na koncercie Celine Dion w lipcu 2019 roku

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.