Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

TYLKO U NAS Beata Tyszkiewicz: „Czuję się dobrze”

Sabina Zięba 2 czerwca 2017 13:30
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

W środę, 1 czerwca, media obiegła smutna informacja. Super Express doniósł, że niedawno Beata Tyszkiewicz trafiła do szpitala z bólami w klatce piersiowej. Magazyn relacjonował: Kilka dni temu Tyszkiewicz przeszła zawał serca, po którym konieczny był zabieg udrożnienia tętnicy wieńcowej. Na szczęście obyło się bez komplikacji". Aktualnie po ciężkiej operacji powoli wraca do formy w jednym z warszawskich ośrodków zdrowia. Aktorką cały czas opiekuje się córka, Karolina Wajda.Polecamy też: Z OSTATNIEJ CHWILI: Beata Tyszkiewicz miała zawał! W jakim jest stanie?Mimo tego, że pracownicy szpitala nie zostali upoważnieni do udzielania informacji o stanie zdrowia pacjentki, uzyskaliśmy komentarz: „Beata Tyszkiewicz w przyszłym tygodniu wychodzi do domu", a artystka sama dodała: „Czuję się już dobrze”.Wiemy również, że w wyniku choroby musiała pożegnać się z jednym ze swoich ulubionych zajęć. Nie od dziś wiadomo, że gwiazda nałogowo pali. W jednym z wywiadów mówiła: „Rzucałam 200 razy palenie i mi się nie udało. Nie martwię się o zdrowie i się trzymam". Tym razem jednak podjęła decyzję, że musi na jakiś czas zrezygnować z papierosów i bardziej o siebie zadbać.

Polecamy też: Beata Tyszkiewicz do Dominiki Gwit: „Jakby pani zrzuciła ze 20 kilo, to byłoby pani lżej”

Przypomnijmy, że jeszcze do niedawna nic nie wskazywało na to, ze aktorka może mieć problemy zdrowotne. Do połowy maja jurorowała w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Z powodu niespodziewanej choroby nie pojawiła się na pogrzebie Zbigniewa Wodeckiego 30 maja w Krakowie.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.