Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

TYLKO U NAS Beata Tyszkiewicz: „Czuję się dobrze”

Sabina Zięba 2 czerwca 2017 13:30
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

W środę, 1 czerwca, media obiegła smutna informacja. Super Express doniósł, że niedawno Beata Tyszkiewicz trafiła do szpitala z bólami w klatce piersiowej. Magazyn relacjonował: Kilka dni temu Tyszkiewicz przeszła zawał serca, po którym konieczny był zabieg udrożnienia tętnicy wieńcowej. Na szczęście obyło się bez komplikacji". Aktualnie po ciężkiej operacji powoli wraca do formy w jednym z warszawskich ośrodków zdrowia. Aktorką cały czas opiekuje się córka, Karolina Wajda.Polecamy też: Z OSTATNIEJ CHWILI: Beata Tyszkiewicz miała zawał! W jakim jest stanie?Mimo tego, że pracownicy szpitala nie zostali upoważnieni do udzielania informacji o stanie zdrowia pacjentki, uzyskaliśmy komentarz: „Beata Tyszkiewicz w przyszłym tygodniu wychodzi do domu", a artystka sama dodała: „Czuję się już dobrze”.Wiemy również, że w wyniku choroby musiała pożegnać się z jednym ze swoich ulubionych zajęć. Nie od dziś wiadomo, że gwiazda nałogowo pali. W jednym z wywiadów mówiła: „Rzucałam 200 razy palenie i mi się nie udało. Nie martwię się o zdrowie i się trzymam". Tym razem jednak podjęła decyzję, że musi na jakiś czas zrezygnować z papierosów i bardziej o siebie zadbać.

Polecamy też: Beata Tyszkiewicz do Dominiki Gwit: „Jakby pani zrzuciła ze 20 kilo, to byłoby pani lżej”

Przypomnijmy, że jeszcze do niedawna nic nie wskazywało na to, ze aktorka może mieć problemy zdrowotne. Do połowy maja jurorowała w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Z powodu niespodziewanej choroby nie pojawiła się na pogrzebie Zbigniewa Wodeckiego 30 maja w Krakowie.

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.