Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal
Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Rozenek-Majdan do męża: „Niech się ludzie dowiedzą jak mnie tłamsisz”

A wszystko przez zabawne zdjęcie z wakacji...

Rafał Kowalski 31 lipca 2019 08:02
Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan kontynuują tradycję o objazdowych wakacjach po Europie. Także i w tym roku para i dwójka ich synów wybrali się w kilkunastodniową podróż. Prezenterka regularnie wrzucała do sieci kolejne zabawne i rodzinne fotografie z urlopu, ale to ta zrobiona przez jej męża skradła najbardziej nasze serca.

Jak pakować walizki do auta? Zdjęcie Radosława Majdana

Fani Małgosi Rozenek-Majdan doskonale wiedzą, że gwiazda TVN znana jest ze swoich umiejętności prowadzenia domu i sprzątania. Jednocześnie, trudno zapomnieć sceny z programu Azja Express, w której ukochana Radka Majdana miała problem, by przepakować walizkę do plecaka. Wybranie najpotrzebniejszych rzeczy i wyrzucenie sporej części podstawowego bagażu – to prezenterce sprawiło problem.

Aby sytuacja się nie powtórzyła podczas rodzinnych wakacji, za pakowanie walizek do auta zabrał się Radosław Majdan. Były piłkarz nie chciał popełnić błędu sprzed roku kiedy to pakunki sięgały samego sufitu vana i nie dawały kierowcy widoczności na tylną szybę. W tym roku, dzięki ogromnym staraniom, udało się zapakować o wiele lepiej. „W tym roku zanotowaliśmy progres z pakowaniem. Dowód? Zdjęcie 1 z tego roku, zdjęcie 2 z zeszłego”, napisał Radosław Majdan na Instagramie i dodał fotografie, które dołączyliśmy na końcu artykułu. Sytuację skomentowała też rozbawiona Małgorzata Rozenek-Majdan, która musiała ograniczyć liczbę koniecznych do zabrania bagaży. „Niech się ludzie dowiedzą jak mnie tłamsisz”, zaśmiała się w komentarzu.

Widzicie różnicę? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

Radosław Majdan spakował walizki
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.