Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal
Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Rozenek-Majdan do męża: „Niech się ludzie dowiedzą jak mnie tłamsisz”

A wszystko przez zabawne zdjęcie z wakacji...

Rafał Kowalski 31 lipca 2019 08:02
Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan kontynuują tradycję o objazdowych wakacjach po Europie. Także i w tym roku para i dwójka ich synów wybrali się w kilkunastodniową podróż. Prezenterka regularnie wrzucała do sieci kolejne zabawne i rodzinne fotografie z urlopu, ale to ta zrobiona przez jej męża skradła najbardziej nasze serca.

Jak pakować walizki do auta? Zdjęcie Radosława Majdana

Fani Małgosi Rozenek-Majdan doskonale wiedzą, że gwiazda TVN znana jest ze swoich umiejętności prowadzenia domu i sprzątania. Jednocześnie, trudno zapomnieć sceny z programu Azja Express, w której ukochana Radka Majdana miała problem, by przepakować walizkę do plecaka. Wybranie najpotrzebniejszych rzeczy i wyrzucenie sporej części podstawowego bagażu – to prezenterce sprawiło problem.

Aby sytuacja się nie powtórzyła podczas rodzinnych wakacji, za pakowanie walizek do auta zabrał się Radosław Majdan. Były piłkarz nie chciał popełnić błędu sprzed roku kiedy to pakunki sięgały samego sufitu vana i nie dawały kierowcy widoczności na tylną szybę. W tym roku, dzięki ogromnym staraniom, udało się zapakować o wiele lepiej. „W tym roku zanotowaliśmy progres z pakowaniem. Dowód? Zdjęcie 1 z tego roku, zdjęcie 2 z zeszłego”, napisał Radosław Majdan na Instagramie i dodał fotografie, które dołączyliśmy na końcu artykułu. Sytuację skomentowała też rozbawiona Małgorzata Rozenek-Majdan, która musiała ograniczyć liczbę koniecznych do zabrania bagaży. „Niech się ludzie dowiedzą jak mnie tłamsisz”, zaśmiała się w komentarzu.

Widzicie różnicę? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

Radosław Majdan spakował walizki
Fot. Instagram

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?