Monika Miller
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O TYM SIĘ MÓWI

Jak Monika Miller radzi sobie na treningach do Tańca z Gwiazdami?

„Ma szansę zostać Justyną Żyłą tej edycji”

Olga Figaszewska 25 sierpnia 2019 07:51
Monika Miller
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Za chwilę będziemy mogli podziwiać ich na parkiecie Tańca z Gwiazdami! 13 września rusza 10. jubileuszowa edycja tanecznego show telewizji Polsat. Oficjalnie poznaliśmy już wszystkich uczestników programu. Wśród nich jest także Monika Miller, której na parkiecie będzie towarzyszył Jan Kliment. Jak fotomodelce idą przygotowania do walki o Kryształową Kulę?

Monika Miller w Tańcu z Gwiazdami

Od początku jej udział w programie budził wiele emocji.  „Nasza kolejna uczestniczka Monika Miller jest fotomodelką. Kocha tatuaże, piercing i muzykę. W sierpniu wydaje swój debiutancki singiel. Czekamy na piosenkę i na Monikę na naszym parkiecie”, zapowiadano na oficjalnym Instagramie programu. 

Gwiazdy od pewnego czasu przygotowują się już do tanecznego wyzwania.  Jak idzie Monice Miller? Jak udało się ustalić Pudelkowi, fotomodelce i wnuczce Leszka Millera trudno jest się odnaleźć na parkiecie. 

,,Gubi się. Na treningach ciężko pracuje, widać, że jej zależy, ale póki co nie widać efektów. Mówi się, że ma szansę zostać Justyną Żyłą tej edycji ", zdradziła portalowi Pudelek.pl osoba z produkcji. 

Początki nigdy nie są proste. Do rozpoczęcia programu zostało jeszcze kilka tygodni i nie mamy wątpliwości, że Monika Miller zaskoczy nas na parkiecie Tańca z Gwiazdami 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.