Efekt uchwycony na zdjęciach zachwyca!

Rafał Kowalski 7 stycznia 2020 09:00

Domy gwiazd to jeden z tematów, który najbardziej interesuje wszystkich dociekliwych kulisów polskiego show-biznesu. Osoby znane dzielą się jednak na dwa obozy. Pierwszy bardzo chroni swojej prywatności i unika zamieszczania w sieci fotografii robionych we własnym mieszkaniu. Na szczęście dla czytelników są też gwiazdy, które nie mają problemu z pokazywaniem wnętrz, w których żyją. Do takich należy Marcelina Zawadzka.

Salon Marceliny Zawadzkiej po remoncie – zdjęcia

Na początku 2018 roku Marcelina Zawadzka podzieliła się informacją, że w końcu ma własne mieszkanie. Gwiazda TVP wprowadziła się do jednej z warszawskich kamienic. „Kupiłam na kredyt oczywiście mieszkanko, już swoje, bo już mieszkam tyle lat w Warszawie i chyba stwierdziłam, że to będzie lepsze rozwiązanie. No zobaczymy, mam nadzieję, że dam radę jakoś spłacać kredyt”, wyznała w rozmowie z Faktem. Dodała też, że cały remont był na jej głowie. „Sama jeździłam po tynk, sama wszystko wnosiłam, kafelki, cegiełki i inne duperele. Żadna praca nie jest mi straszna. Wszystkie prace remontowe sama wykonałam (...) Bardzo się cieszę, że mogę w końcu wejść do mieszkania i powiedzieć, że to jest mój dom”, mówiła prezenterka.

Po wielu miesiącach okazało się, że była Miss Polonia znalazła wsparcie, jeśli chodzi o urządzenie salonu. „Pokazywałam Wam niedawno, że razem z Westwing robimy małe odświeżenie mojego mieszkania. Dziękuje za tę metamorfozę! Uwielbiam nowy/stary pokój”, napisała Zawadzka niedawno na Instagramie. W tym samym poście gwiazda dodała aż 3 zdjęcia z salonu, który zachwycił nas elegancją i przytulnością. Welurowa, butelkowo zielona kanapa, pudrowe i złote dodatki oraz piękny marmurowy stół stworzyły ze stosunkowo małego pomieszczenia, idealną przestrzeń do wypoczynku.

Uważacie podobnie? Zdjęcia mieszkania Marceliny Zawadzkiej możecie podpatrzeć w galerii. 

1/5
Mieszkanie Marceliny Zawadzkiej
Copyright @Instagram
1/5

Mieszkanie Marceliny Zawadzkiej przeszło metamorfozę

2/5
Marcelina Zawadzka, mieszkanie
Copyright @Instagram
2/5

Prezenterka TVP2 lubi szklane i złote dodatki w pomieszczeniach

3/5
Mieszkanie Marceliny Zawadzkiej
Copyright @Instagram
3/5

Tak mieszka Marcelina Zawadzka

4/5
Mieszkanie Marceliny Zawadzkiej
Copyright @Instagram
4/5

Prezenterka kupiła mieszkanie w warszawskiej kamienicy

5/5
Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Copyright @Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
5/5

Więcej zdjęć znajdziesz na Instagramie Marceliny Zawadzkiej

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.