Jej wybór Agnieszka Kaczorowska-Pela
Fot. fotografieeweliny.pl
O TYM SIĘ MÓWI

Jak mieszka Agnieszka Kaczorowska? Mamy zdjęcia!

Tancerka pokazała swoją... sypialnię!

Rafał Kowalski 9 grudnia 2019 07:45
Jej wybór Agnieszka Kaczorowska-Pela
Fot. fotografieeweliny.pl

Początek grudnia przyniósł Agnieszce Kaczorowskiej-Peli ogromną zmianę w życiu. Tancerka i aktorka podzieliła się w sieci zdjęciem z sypialni. Co jednak ważne fotografia została wykonana w nowym domu gwiazdy! Zobaczcie, jak została urządzona.

Dom Agnieszki Kaczorowskiej- Peli – jak wygląda sypialnia?

Tancerka, która niedawno została mamą kilka miesięcy temu informowała w sieci, że zakupiła z mężem dom. „Kilka miesięcy zawirowań mieszkaniowo-kredytowych, ale było warto!☺️ Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami swojego miejsca na ziemi, miejsca, w którym stworzymy prawdziwy DOM dla naszej Pelakowej rodzinki. Jeszcze chwilka zanim się wprowadzimy, ale działamy i mimo niekończącej się sumy kosztów, to będziemy tyle pracować, aby było to miejsce wyjęte z naszych marzeń… a co!”, pisała aktorka w sieci. Według informatorów, by inwestycja była możliwa gwiazda sprzedała swoje mieszkanie na Saskiej Kępie i na kilka miesięcy zamieszkała z partnerem i dzieckiem w wynajętym mieszkaniu w centrum stolicy.

Małżonkowie włożyli mnóstwo siły i energii, by w jak najszybszym czasie przygotować pomieszczenia do wprowadzki. Okazuje się, że niemal gotowa jest już sypialnia. „Co Wam przyniósł Mikołaj? Bo nam piękna sypialnię w nowym domku... i to od razu świątecznie udekorowaną. Jeszcze nie wszystko jest w niej gotowe (spostrzegawczy zauważą na zdjęciu czego brakuje, ale jak będzie, to pokażę Wam ją w całości”, czytamy na Instagramie Agnieszki Kaczorowskiej-Peli.

Dociekliwi internauci dopatrzyli się, że łóżko z żółtym zagłówkiem tancerka miała także w swoim starym mieszkaniu. To się nazywa oszczędność i… dojrzałość! Po co wyrzucać meble, jeśli wyglądają pięknie i wciąż są wygodne? Zobaczcie fotografię z nowego domu gwiazdy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…