Jej wybór Agnieszka Kaczorowska-Pela
Fot. fotografieeweliny.pl
O TYM SIĘ MÓWI

Jak mieszka Agnieszka Kaczorowska? Mamy zdjęcia!

Tancerka pokazała swoją... sypialnię!

Rafał Kowalski 9 grudnia 2019 07:45
Jej wybór Agnieszka Kaczorowska-Pela
Fot. fotografieeweliny.pl

Początek grudnia przyniósł Agnieszce Kaczorowskiej-Peli ogromną zmianę w życiu. Tancerka i aktorka podzieliła się w sieci zdjęciem z sypialni. Co jednak ważne fotografia została wykonana w nowym domu gwiazdy! Zobaczcie, jak została urządzona.

Dom Agnieszki Kaczorowskiej- Peli – jak wygląda sypialnia?

Tancerka, która niedawno została mamą kilka miesięcy temu informowała w sieci, że zakupiła z mężem dom. „Kilka miesięcy zawirowań mieszkaniowo-kredytowych, ale było warto!☺️ Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami swojego miejsca na ziemi, miejsca, w którym stworzymy prawdziwy DOM dla naszej Pelakowej rodzinki. Jeszcze chwilka zanim się wprowadzimy, ale działamy i mimo niekończącej się sumy kosztów, to będziemy tyle pracować, aby było to miejsce wyjęte z naszych marzeń… a co!”, pisała aktorka w sieci. Według informatorów, by inwestycja była możliwa gwiazda sprzedała swoje mieszkanie na Saskiej Kępie i na kilka miesięcy zamieszkała z partnerem i dzieckiem w wynajętym mieszkaniu w centrum stolicy.

Małżonkowie włożyli mnóstwo siły i energii, by w jak najszybszym czasie przygotować pomieszczenia do wprowadzki. Okazuje się, że niemal gotowa jest już sypialnia. „Co Wam przyniósł Mikołaj? Bo nam piękna sypialnię w nowym domku... i to od razu świątecznie udekorowaną. Jeszcze nie wszystko jest w niej gotowe (spostrzegawczy zauważą na zdjęciu czego brakuje, ale jak będzie, to pokażę Wam ją w całości”, czytamy na Instagramie Agnieszki Kaczorowskiej-Peli.

Dociekliwi internauci dopatrzyli się, że łóżko z żółtym zagłówkiem tancerka miała także w swoim starym mieszkaniu. To się nazywa oszczędność i… dojrzałość! Po co wyrzucać meble, jeśli wyglądają pięknie i wciąż są wygodne? Zobaczcie fotografię z nowego domu gwiazdy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.