o niej jest głośno

Niespodzianka bez niespodzianki! Jak będą wyglądały 40. urodziny Rozenek-Majdan?

Pochwali się imprezą w mediach?

Monika Katarzyna Krupska 8 maja 2018 07:25

Pierwszy dzień czerwca to nie tylko Dzień Dziecka oraz Dzień bez alkoholu. Tego dnia swoje swoje 40. urodziny będzie obchodziła Małgorzata Rozenek-Majdan! Prezenterka powoli zaczęła przygotowywać się do hucznej imprezy. Choć w rozmowie z Party zdradziła, że jeszcze nie wie, co to będzie! 

Imprezę przygotuje Radosław Majdan

„Nie lubię przyjęć niespodzianek i podróży pod hasłem „Kochanie, pakuj się, bo jutro gdzieś lecimy”. Wiem, z kim chcę spędzić swoje urodziny: z rodziną i najbliższymi przyjaciółmi”, wyznała Rozenek-Majdan. 

Okrągłą imprezę dla Małgorzaty ma przygotować jej mąż - Radosław Majdan. Zna ją przecież najlepiej i niemożliwe jest, aby nie trafił w gust żony. Małgorzata wie o przyjęciu, marzy o garden party z muzyką na żywo i dużą ilością kwiatów. Nie wiadomo jeszcze czy Radosław spełni marzenia żony. Tak samo, co zażyczyła sobie przyszła solenizantka jako prezent.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.