o niej jest głośno

Niespodzianka bez niespodzianki! Jak będą wyglądały 40. urodziny Rozenek-Majdan?

Pochwali się imprezą w mediach?

Monika Katarzyna Krupska 8 maja 2018 07:25

Pierwszy dzień czerwca to nie tylko Dzień Dziecka oraz Dzień bez alkoholu. Tego dnia swoje swoje 40. urodziny będzie obchodziła Małgorzata Rozenek-Majdan! Prezenterka powoli zaczęła przygotowywać się do hucznej imprezy. Choć w rozmowie z Party zdradziła, że jeszcze nie wie, co to będzie! 

Imprezę przygotuje Radosław Majdan

„Nie lubię przyjęć niespodzianek i podróży pod hasłem „Kochanie, pakuj się, bo jutro gdzieś lecimy”. Wiem, z kim chcę spędzić swoje urodziny: z rodziną i najbliższymi przyjaciółmi”, wyznała Rozenek-Majdan. 

Okrągłą imprezę dla Małgorzaty ma przygotować jej mąż - Radosław Majdan. Zna ją przecież najlepiej i niemożliwe jest, aby nie trafił w gust żony. Małgorzata wie o przyjęciu, marzy o garden party z muzyką na żywo i dużą ilością kwiatów. Nie wiadomo jeszcze czy Radosław spełni marzenia żony. Tak samo, co zażyczyła sobie przyszła solenizantka jako prezent.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!