o niej jest głośno

Niespodzianka bez niespodzianki! Jak będą wyglądały 40. urodziny Rozenek-Majdan?

Pochwali się imprezą w mediach?

Monika Katarzyna Krupska 8 maja 2018 07:25

Pierwszy dzień czerwca to nie tylko Dzień Dziecka oraz Dzień bez alkoholu. Tego dnia swoje swoje 40. urodziny będzie obchodziła Małgorzata Rozenek-Majdan! Prezenterka powoli zaczęła przygotowywać się do hucznej imprezy. Choć w rozmowie z Party zdradziła, że jeszcze nie wie, co to będzie! 

Imprezę przygotuje Radosław Majdan

„Nie lubię przyjęć niespodzianek i podróży pod hasłem „Kochanie, pakuj się, bo jutro gdzieś lecimy”. Wiem, z kim chcę spędzić swoje urodziny: z rodziną i najbliższymi przyjaciółmi”, wyznała Rozenek-Majdan. 

Okrągłą imprezę dla Małgorzaty ma przygotować jej mąż - Radosław Majdan. Zna ją przecież najlepiej i niemożliwe jest, aby nie trafił w gust żony. Małgorzata wie o przyjęciu, marzy o garden party z muzyką na żywo i dużą ilością kwiatów. Nie wiadomo jeszcze czy Radosław spełni marzenia żony. Tak samo, co zażyczyła sobie przyszła solenizantka jako prezent.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.