Pochwali się imprezą w mediach?

Monika Katarzyna Krupska 8 maja 2018 07:25

Pierwszy dzień czerwca to nie tylko Dzień Dziecka oraz Dzień bez alkoholu. Tego dnia swoje swoje 40. urodziny będzie obchodziła Małgorzata Rozenek-Majdan! Prezenterka powoli zaczęła przygotowywać się do hucznej imprezy. Choć w rozmowie z Party zdradziła, że jeszcze nie wie, co to będzie! 

Imprezę przygotuje Radosław Majdan

„Nie lubię przyjęć niespodzianek i podróży pod hasłem „Kochanie, pakuj się, bo jutro gdzieś lecimy”. Wiem, z kim chcę spędzić swoje urodziny: z rodziną i najbliższymi przyjaciółmi”, wyznała Rozenek-Majdan. 

Okrągłą imprezę dla Małgorzaty ma przygotować jej mąż - Radosław Majdan. Zna ją przecież najlepiej i niemożliwe jest, aby nie trafił w gust żony. Małgorzata wie o przyjęciu, marzy o garden party z muzyką na żywo i dużą ilością kwiatów. Nie wiadomo jeszcze czy Radosław spełni marzenia żony. Tak samo, co zażyczyła sobie przyszła solenizantka jako prezent.  

1/5
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w Iron Majdan - najlepsze teksty
Copyright @X News, TVN
1/5

Małgorzata Rozenek-Majdan z Radkiem Majdanem związana jest od 2013 roku 

2/5
Copyright @Instagram
2/5

Para zdecydowała się na ślub w 2016 roku 

3/5
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w Iron Majdan - najlepsze teksty
Copyright @X News, TVN
3/5

Wspólnie wychowuje dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa Rozenek 

4/5
Małgorzata Rozenek-Majdan
Copyright @Instagram @m_rozenek
4/5

Po wspólnym udziale w programie Azja Express dostali własne show 

5/5
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Copyright @Instagram
5/5

Iron Majdan jest wielkim hitem! 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.