Syn Macieja Zakościelnego
Fot. Instagram @mazak
O TYM SIĘ MÓWI!

Maciej Zakościelny zdradził, jak ma na imię jego syn. Co ciekawe, otrzymał je po znanym aktorze!

Gabriela Czernecka 1 grudnia 2017 19:00
Syn Macieja Zakościelnego
Fot. Instagram @mazak

 

Jak ma na imię syn Macieja Zakościelnego? Już wiadomo! Aktor zdradził imię swojego dziecka w wywiadzie dla Meloradia. „Nie mówiłem jeszcze imienia… nikomu”, wyznał w rozmowie z Magdą Kasperowicz. Jak ma więc na imię dziecko Zakościelnego? 

 

Polecamy: Maciej Zakościelny na rodzinnych wakacjach z partnerką i synem. Takich zdjęć aktora jeszcze nie widzieliście!

 

Syn Macieja Zakościelnego: jak ma na imię?

 

W zeszłym roku Maciej Zakościelny powitał na świecie swoje pierwsze dziecko! Jego matką jest znana modelka, Paulina Wyka. Aktor do tej pory rzadko wypowiada się na temat synka. Zresztą, media o samej ciąży Pauliny Wyki również dowiedziały się zaledwie kilka tygodni przed porodem. Zakościelny stara się chronić swoją prywatność, ale czasami robi wyjątek. „Narodziny mojego syna to był chyba najbardziej szczery dzień w moim życiu”, mówił niedawno Beacie Nowickiej dla VIVY!.

 

Wówczas aktor wyznał także, czy ma jakąś wizję przyszłości swojego syna. Czy Maciej Zakościelny chciałby, żeby jego syn został aktorem? „Pierwsze lata życia są najistotniejsze, dlatego staram się uważać na słowa, które przy nim wypowiadam. Ale z drugiej strony chcę mu pozwolić być sobą. Chcę zobaczyć, gdzie go ciągnie, co mu jest naturalnie przypisane, bo on teraz jeszcze nie kombinuje, idzie za instynktem. W salonie stoi moja gitara, on do niej często podchodzi i brzdąka. Serce mi krwawi, już wiem, co czuł mój tata, który nie chciał mi dać swojej pięknej jazzowej gitary, bo bał się, że mu ją zniszczę. A teraz mój syn dotyka mojej i czasami wali nią o ścianę. Ale wtedy myślę sobie: Kurczę, bez przesady. Nie niszczy jej aż tak bardzo (śmiech)”,  opowiadał.

 

Choć syn Macieja Zakościelnego ma już półtora roku, dopiero teraz aktor postanowił wyjawić jak chłopiec ma na imię! Co ciekawe, żartobliwie wyznał nawet, po kim je odziedziczył! „Borys urodził się 29 czerwca. Nie mówiłem jeszcze imienia… nikomu”, powiedział w rozmowie z Magdą Kasperowicz dla Meloradia. Aktor zdradził także nieco więcej informacji na temat chłopca: „On ma mleczaki. I ma taką diastemę, więc mówię, że imię po Szycu, a zęby po Karolaku”, żartował. 

Maciej Zakościelny, VIVA! listopad 2017 FB
Fot. Zuza Krajewska /LAF AM

Rodzinne wakacje Macieja Zakościelnego i Pauliny Wyki
Fot. Instagram @paulinawyka

Maciej Zakościelny z synem
Fot. Facebook @Maciej Zakościelny

Zobacz także: Na naszych oczach Maciej Zakościelny stał się dojrzałym mężczyzną i czułym ojcem. Sami zobaczcie!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.