KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Jak księżna Kate i księżna Meghan będą wyglądały na starość?

Czy czas będzie dla nich korzystny?

Olga Figaszewska 6 września 2018 12:01

Dziś są ikonami stylu, a fanki brytyjskiej rodziny królewskiej zachwycają się ich urodą. Czy będą wyglądały równie olśniewająco za kilkadziesiąt lat? Już dziś możemy się o tym przekonać dzięki wizualizacji przeprowadzonej przez dr Juliana De Silva.

Jak księżna Kate i księżna Meghan będą wyglądały na starość?

Dr De Silva z Centrum Zaawansowanych Chirurgii Kosmetycznych i Plastycznych opracował oprogramowanie Future Face, która miała tworzyć wizualizację dla jego pacjentów i pokazywać, jak będą wyglądać za  kilkadziesiąt lat. Algorytmy programu wychwytują oznaki starzenia m.in. zmarszczki mimiczne.

Czy czas będzie korzystny dla księżnej Meghan i księżnej Kate? „Meghan Markle wychodzi najlepiej z algorytmu Future Face. Jej geny, oliwkowa cera i wspaniałe wybory stylu życia sugerują, że zestarzeje najlepszych znanych ludzi, których testowaliśmy”, mówił Dr De Silva.

Niestety, dla księżnej Kate wizualizacja nie jest zbyt optymistyczna. „Księżna Cambridge również starzeje się bardzo wdzięcznie, ale nadchodzące lata mogą wyrządzić ogromne żniwo innym celebrytom, takim jak Kate Moss, która zapłaci cenę za lata zabawy i nałóg palenia”, podkreślał doktor.

Więcej na temat rodziny królewskiej znajdziecie w naszej grupie na Facebooku: link tutaj>>

Jesteście ciekawi, jak księżna Meghan, księżna Kate i książę Harry będą wyglądać za kilkadziesiąt lat? Sprawdź! 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.