Czy czas będzie dla nich korzystny?

Olga Figaszewska 6 września 2018 12:01

Dziś są ikonami stylu, a fanki brytyjskiej rodziny królewskiej zachwycają się ich urodą. Czy będą wyglądały równie olśniewająco za kilkadziesiąt lat? Już dziś możemy się o tym przekonać dzięki wizualizacji przeprowadzonej przez dr Juliana De Silva.

Jak księżna Kate i księżna Meghan będą wyglądały na starość?

Dr De Silva z Centrum Zaawansowanych Chirurgii Kosmetycznych i Plastycznych opracował oprogramowanie Future Face, która miała tworzyć wizualizację dla jego pacjentów i pokazywać, jak będą wyglądać za  kilkadziesiąt lat. Algorytmy programu wychwytują oznaki starzenia m.in. zmarszczki mimiczne.

Czy czas będzie korzystny dla księżnej Meghan i księżnej Kate? „Meghan Markle wychodzi najlepiej z algorytmu Future Face. Jej geny, oliwkowa cera i wspaniałe wybory stylu życia sugerują, że zestarzeje najlepszych znanych ludzi, których testowaliśmy”, mówił Dr De Silva.

Niestety, dla księżnej Kate wizualizacja nie jest zbyt optymistyczna. „Księżna Cambridge również starzeje się bardzo wdzięcznie, ale nadchodzące lata mogą wyrządzić ogromne żniwo innym celebrytom, takim jak Kate Moss, która zapłaci cenę za lata zabawy i nałóg palenia”, podkreślał doktor.

Więcej na temat rodziny królewskiej znajdziecie w naszej grupie na Facebooku: link tutaj>>

Jesteście ciekawi, jak księżna Meghan, księżna Kate i książę Harry będą wyglądać za kilkadziesiąt lat? Sprawdź! 

1/6
Meghan Markle, urodziny, jak je spędziła?
Copyright @East News
1/6

Jak Meghan Markle będzie wyglądała na starość?

2/6
Meghan Markle, jak będzie wyglądała na starość?
Copyright @ Centre For Advanced Facial Cosmetic & Plastic Surgery / SplashNe
2/6

„Meghan Markle wychodzi najlepiej z algorytmu Future Face. Jej geny, oliwkowa cera i wspaniałe wybory stylu życia sugerują, że zestarzeje najlepszych znanych ludzi, których testowaliśmy”, mówił Dr De Silva.

3/6
Księżna Kate, trzecie dziecko Kate, Kate Middleton
Copyright @East News
3/6

Jak będzie wyglądała księżna Kate na starość?

4/6
Księżna Kate, jak będzie wyglądała na starość
Copyright @ Centre For Advanced Facial Cosmetic & Plastic Surgery / SplashNe
4/6

 „Księżna Cambridge również starzeje się bardzo wdzięcznie, ale nadchodzące lata mogą wyrządzić ogromne żniwo innym celebrytom, takim jak Kate Moss, która zapłaci cenę za lata zabawy i nałóg palenia”, podkreślał doktor.

5/6
książę Harry
Copyright @Getty Images
5/6

Jak będzie wyglądał na starość książę Harry?

6/6
Książę Harry, jak będzie wyglądał na starość
Copyright @ Centre For Advanced Facial Cosmetic & Plastic Surgery / SplashNe
6/6

Książę Harry również został podjęty wizualizacji.

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.