Mieli pełne ręce roboty!

Weronika Kostyra 19 maja 2018 10:45

Już dzisiaj dzień, na który wszyscy czekali. Meghan Markle i książę Harry staną na ślubnym kobiercu. Liczne przygotowania zostały zakończone i pozostaje nam czekać na ceremonię. Jednak przyszli małżonkowie do ostatniej chwili byli nie mieli okazji odpocząć, załatwiając wszelkie formalności.

TUTAJ Relacja na żywo ze ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego

Dzień przed  ślubem Meghan Markle musiała wykonać bardzo odpowiedzialne zadanie: przedstawić swoją matkę królowej Elżbiecie II. Doria Ragland zjawiła się w Londynie dopiero tuż przed uroczystością i nie miała wcześniej okazji spotkać się z przyszłą rodziną swojej córki. Poznała jedynie księcia Harry'ego. Wczorajsze spotkanie odbyło się przy okazji popołudniowej herbaty. Obie panie zjawiły się ubrane bardzo elegancko i 61-letnia mama panny młodej zrobiła podobno świetne wrażenie.

Doria Ragland jest terapeutką i instruktorką jogi. To po niej Meghan odziedziczyła niepokorny charakter. Mama przyszłej księżnej nosi dredy i koczyk dredy, więc bez wątpienia będzie różniła się od reszty weselnych gości.

Po spotkaniu udały się do hotelu Cliveden House, gdzie spędziły noc. Zgodnie z tradycją para młoda ostatnią noc przed ślubem musiała spędził osobno. Księciu Harry'emu bardzo zależy na tym, by zobaczyć suknie ukochanej dopiero przed rozpoczęciem ceremonii.

Pan młody wieczór przed wielkim dniem spędził w towarzystwie swojego drużby, czyli księcia Williama. 

1/4
Meghan Markle z mamą
Copyright @East News
1/4

Meghan Markle z mamą Dorią Ragland

2/4
Książę Harry i książę William
Copyright @East News
2/4

Książę Harry i książę William

3/4
Meghan Markle z mamą
Copyright @East News
3/4

Doria Ragland, matka Meghan Markle

4/4
Meghan Markle z mamą
Copyright @East News
4/4

Meghan Markle z mamą Dorią Ragland

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.