Olga Kalicka
Fot. Instagram @olgakalicka
Z ŻYCIA GWIAZD

Olga Kalicka zdradziła szczegóły porodu synka: „Pobyt w szpitalu może wywoływać uśmiech”

Dodała też kolejne urocze zdjęcie z noworodkiem

Rafał Kowalski 29 stycznia 2019 06:57
Olga Kalicka
Fot. Instagram @olgakalicka

Prawie dwa tygodnie temu życie Olgi Kalickiej zmieniło się o 180 stopni. Aktorka wraz z partnerem Cezarym po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świat przyszedł synek pary. Gwiazda Rodzinki.pl znów podzieliła się jego fotografią. Przy okazji zdradziła szczegóły porodu.

Gdzie rodzą polskie gwiazdy?

Olga Kalicka chyba może liczyć na pomoc najbliższych przy opiece nad synkiem, ponieważ na najnowszym zdjęciu wygląda kwitnąca. Ponadto gwiazda miała czas i chęci, by podzielić się z fankami doświadczeniami z jednego z warszawskich szpitali. Aktorka poleciła konkretną klinikę.

„Wracam do Was z nową dawką energii i doświadczeń. Odpowiadając na Wasze pytania dotyczące porodu. Nie wierzyłam, że kiedykolwiek powiem, że pobyt w szpitalu może wywoływać uśmiech, a jednak! Całym sercem polecam Wam Szpital im. Świętej Rodziny jako miejsce przywitania nowego członka rodziny! Opieka na najwyższym poziomie, a co najważniejsze cały personel był niezwykle miły i pomocny”, napisała Kalicka na Instagramie. „Zatem jeżeli któraś z przyszłym mam jeszcze się waha, który szpital wybrać to ja namawiam na Pokój Narodzin na Madalińskiego 25!”, czytamy w sieci.

Popularna 25-latka wyjawiła też, że urodziła naturalnie bez żadnego znieczulenia. Dociekliwe fanki dopytywały o różne aspekty ciąży w komentarzach. Aktorka na jeden z nich odpisała, że przez cały okres ciąży towarzyszyła jej dokuczliwa zgaga.

Na szczęście teraz przed aktorką najpiękniejsze! Dnie, poranki i wieczory spędzone w towarzystwie wyczekanego maleństwa. Świeżo upieczonej mamie życzymy dużo sił i wigoru. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Widzieliście, że trwa Europejski Tydzień Profilaktyki Raka Szyjki Macicy? 💋 IFMSA-Poland probuje zmobilizować społeczeństwo do regularnych badań profilaktycznych przez wstawianie na socialmedia symbolu jedności, jakim stały się różowe usta! Dlatego i Ty zrób sobie zdjęcie z różowymi ustami, udostępnij w mediach społecznościowych z #pinkchallenge i nominuj ważne dla Ciebie kobiety! Ja chciałabym nominować pewne siebie kobiety, które potrafią inspirować i motywować! @malgorzatakozuchowska_ @anna_karczmarczyk @katarzynaglinka @katarzynazielinska @_julia_kaminska_ @izabelazwierzynska @monika_mazur_ @juliawieniawa @ofeliaigakrefft @olga_szomanska @mzmudatrzebiatowskaofficial @sandrastaniszewska Więcej szczegółów znajdziecie pod #pinklipsproject oraz na Facebooku na stronie Pink Lips Project Badajmy się! 💋

Post udostępniony przez Olga Kalicka (@olgakalicka)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?