Paweł Królikowski, Antoni Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Antoni Królikowski opublikował wzruszającą fotografię z ojcem!

To zdjęcie chwyta za serce...

Konrad Szczęsny 11 stycznia 2020 11:08
Paweł Królikowski, Antoni Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia Paweł Królikowski trafił do szpitala, co potwierdziła w rozmowie z mediami jego rodzina. Ostatnio żona aktora, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, zapewniała, że stan jurora „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” poprawił się, jednak „wkradła się jakaś infekcja” i dlatego hospitalizacja przedłuży się. Jak obecnie czuje się 58-latek? Wskazówką może być zdjęcie, które na swoim profilu na Instagramie zamieścił jego syn, Antoni Królikowski.

Stan zdrowia Pawła Królikowskiego

Co dolega Pawłowi Królikowskiemu? Tego nie wiadomo, natomiast najbliżsi aktora potwierdzili w minionym roku, że przed Wigilią trafił na oddział neurochirurgii jednego z warszawskich szpitali. Wówczas jego stan był poważny. O problemach zdrowotnych 58-latka głośno było już w 2015 roku – wówczas, jak przyznał, przeszedł operację wycięcia tętniaka mózgu. Sytuacja powtórzyła się w 2019 roku, gdy zabrakło go na nagraniach finału 11. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Kilka miesięcy później, we wrześniu, zwierzył się, że ponownie był poddany hospitalizacji. Twierdził, że uratowano mu życia i była w tym zasługa przede wszystkim jego żony, Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i lekarzy, których spotkał.

„Na początku maja nie przyjechałem do was na spotkanie. Okazało się, że moje zdrowie nie było okej. Musiałem więc coś z tym zrobić, spotkałem ludzi w Szpitalu Bródnowskim, w szpitalu koło Zgierza i tam mi uratowali życie, uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek i okazało się, że mogę żyć, że mogę z wami się spotykać”, podkreślał wzruszony w trakcie nagrania.

Paweł Królikowski na zdjęciu z Antonim Królikowskim. Jak czuje się aktor?

W jakim stanie jest obecnie Paweł Królikowski? Jego żona kilka dni temu w rozmowie z „Faktem” zapewniała, że czuje się znacznie lepiej, jednak jeszcze przez jakiś czas będzie hospitalizowany z powodu infekcji.

„Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem”, ujawniła Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

O tym, że stan Pawła Królikowskiego uległ poprawie, wskazuje także zdjęcie, które na swoim profilu na Instagramie opublikował Antoni Królikowski. Widzimy na nim ojca i syna, którzy trzymają sporych rozmiarów ramę i promiennie się przy tym uśmiechają. „#tato”, podpisał je młody aktor, dołączając symbol serca i królika.

Fani w komentarzach przekazują 30-latkowi słowa wsparcia i życzą zdrowia Pawłowi Królikowskiemu.

„Zdrowia dla taty i powodzonka dla Ciebie w Nowym Roku, a przede wszystkim zdrowia!”, „zdrówka tacie życzę!”, „Dużo zdrówka dla twojego taty i dużo siły - piszą fani na Instagramie”, piszą.

My również dołączamy się do tych życzeń!  

Zdjęcie z ojcem, które na swoim profilu na Instagramie opublikował Antoni Królikowski:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#tato ❤️🐰

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

Paweł Królikowski i Antoni Królikowski w sesji VIVY!, maj 2014:

Paweł i Antek Królikowscy, VIVA! 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?