Krzysztof Baranowski, Bogumiła Wander, VIVA! maj 2018
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Stan zdrowia Bogumiły Wander pogorszył się. Jak czuje się ikona telewizji?

,,Bogusi nie mogę odwiedzać z powodu pandemii", mówi mąż gwiazdy

Redakcja VIVA! 27 października 2020 06:46
Krzysztof Baranowski, Bogumiła Wander, VIVA! maj 2018
Fot. Olga Majrowska

Bogumiła Wander to ikona telewizji. Była prezenterka prowadziła wielkie festiwale w Sopocie i Opolu.  Zyskała ogromną sympatię widzów. Teraz docierają do nas bardzo przejmujące wieści, dotyczące stanu zdrowia Bogumiły Wander. W rozmowie z Dobrym Tygodniem sytuację skomentował jej mąż, Krzysztof Baranowski. 

Bogumiła Wander: jak czuje się ikona polskiej telewizji? 

Jak podaje Pomponik.pl,  gwiazda przebywa w specjalistycznym szpitalu w Konstancinie. Bogumiła Wander od dłuższego czasu zmaga się z chorobą Alzheimera. ,,Żona choruje. Dlatego jest nieobecna w życiu publicznym i już raczej tak zostanie", mówił niedawno mąż gwiazdy.

Zawsze mogła liczyć na wsparcie i troskę ukochanego. Teraz Krzysztof Baranowski podjął trudną decyzję i poprosił o pomoc ze względu na postępującą chorobę żony. Bogumiła Wander jest teraz pod opieką specjalistów.

,,Nie można spuścić jej z oczu ani na chwilę. Przez ostatnie dwa lata Krzysztof był kompletnie wyczerpany", powiedział w rozmowie z Dobrym Tygodniem znajomy Krzysztofa Baranowskiego.

Mężowi Bogumiły Wander trudno się pogodzić z całą sytuacją. Rozstanie z nią wiąże się z ogromną tęsknotą. Do tej pory od ponad 40 lat byli nierozłączni. Krzysztof Baranowski, by być bliżej ukochanej zamieszkał w apartamencie na Wilanowie, znajdującym się niedaleko ośrodka, w którym przebywa Bogumiła Wander. Nie może jednak widywać żony. Wszystko przez pandemię koronawirusa. 

,,Bogusi nie mogę odwiedzać z powodu pandemii, nie wpuszczają gości. I to jest bardzo przykre, ale regularnie otrzymuję aktualne jej zdjęcia i filmiki", cytuje jego wypowiedź Dobry Tydzień.  

Źródło: Dobry Tydzień, Rewia, Pomponik.pl

Krzysztof Baranowski, Bogumiła Wander, VIVA! maj 2018
Fot. Olga Majrowska

Bogumiła Wander w sesji VIVY! 2015 rok:

Bogumiła Wander, VIVA! 2/2015, Bogumiła Wander styczeń 2015
Fot. iotr Porebsky / Metaluna

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.