Dumbo
Fot. Filmweb
ZE ŚWIATA FILMU

Tim Burton pokazał jak wygląda „Dumbo” w jego wersji, a fani wieszczą klęskę. Dlaczego?

Weronika Kostyra 21 lipca 2017 06:00
Dumbo
Fot. Filmweb

 

Po sukcesach aktorskich wersji swoich klasycznych filmów animowanych, studio Walta Disneya planuje kolejne. W trakcie realizacji jest już „Aladyn” reżyserowany przez Guya Ritchie’go. Producenci zdradzili już też kilka szczegółów dotyczących kręconej już nowej wersji „Dumbo” z 1941 roku. Jej reżyserem jest kontrowersyjny Tim Burton. Fani byli ciekawi jak zaprezentuje on swój specyficzny styl w filmie o uroczym słoniku. Teraz wiadomo już, jak będzie wyglądał główny bohater tej wersji.

 

Jak wygląda Dumbo Tima Burtona?

Twórcy pokazali model słonia Dumbo, niestety nie spotkał on się z pozytywnym odbiorem. Większość jest zdania, że nowe wcielenie Dumbo jest przerażające i w niczym nie przypomina słodkiego i niezdarnego pierwowzoru. Internet zalała fala niezadowolonych komentarzy. Trudno jednak wnioskować na tej podstawie jaki będzie charakter całego filmu. Zagrają w nim Eva Green (jako akrobatka), Colin Farrel (były cyrkowiec), Danny DeVito (właściciel cyrku) oraz Michael Keaton (biznesmen) i ma pojawić się w kinach w marcu 2019 roku.

 

Dumbo Tim Burton
Fot. Instagram @disneyfilmfacts

 

Tim Burton na planie filmu „Dumbo”

Tim Burton na planie Dumbo
Fot. Instagram

 

Zobacz także: Obsada nowego filmu „Aladyn” jest już znana . Zdjęcia ruszają za miesiąc!

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.