Dumbo
Fot. Filmweb
ZE ŚWIATA FILMU

Tim Burton pokazał jak wygląda „Dumbo” w jego wersji, a fani wieszczą klęskę. Dlaczego?

Weronika Kostyra 21 lipca 2017 06:00
Dumbo
Fot. Filmweb

 

Po sukcesach aktorskich wersji swoich klasycznych filmów animowanych, studio Walta Disneya planuje kolejne. W trakcie realizacji jest już „Aladyn” reżyserowany przez Guya Ritchie’go. Producenci zdradzili już też kilka szczegółów dotyczących kręconej już nowej wersji „Dumbo” z 1941 roku. Jej reżyserem jest kontrowersyjny Tim Burton. Fani byli ciekawi jak zaprezentuje on swój specyficzny styl w filmie o uroczym słoniku. Teraz wiadomo już, jak będzie wyglądał główny bohater tej wersji.

 

Jak wygląda Dumbo Tima Burtona?

Twórcy pokazali model słonia Dumbo, niestety nie spotkał on się z pozytywnym odbiorem. Większość jest zdania, że nowe wcielenie Dumbo jest przerażające i w niczym nie przypomina słodkiego i niezdarnego pierwowzoru. Internet zalała fala niezadowolonych komentarzy. Trudno jednak wnioskować na tej podstawie jaki będzie charakter całego filmu. Zagrają w nim Eva Green (jako akrobatka), Colin Farrel (były cyrkowiec), Danny DeVito (właściciel cyrku) oraz Michael Keaton (biznesmen) i ma pojawić się w kinach w marcu 2019 roku.

 

Dumbo Tim Burton
Fot. Instagram @disneyfilmfacts

 

Tim Burton na planie filmu „Dumbo”

Tim Burton na planie Dumbo
Fot. Instagram

 

Zobacz także: Obsada nowego filmu „Aladyn” jest już znana . Zdjęcia ruszają za miesiąc!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.