Jack Schlossberg
Fot. Getty Images
O NIM SIĘ MÓWI

Przystojny Jack Schlossberg podbija sieć! Co wiemy o wnuku Johna F. Kennedy’ego?

27-latek przemówił w sprawie wyborów prezydenta USA

Ksenia Krasko 22 sierpnia 2020 09:05
Jack Schlossberg
Fot. Getty Images

Wybory prezydenckie są obecnie najważniejszym tematem w Stanach Zjednoczonych. Kilka dni temu rozpoczął się ogólnokrajowy zjazd Partii Demokratycznej, której kandydatem na przywódcę USA jest Joe Biden. Ze względu na pandemię koronawirusa, całe wydarzenie odbyło się online, w tym wystąpienia uczestników zjazdu. Swoje poparcie dla konkurenta Donalda Trumpa otwarcie wyraziła córka Johna F. Kennedy'ego i jego żony Jacqueline – Caroline Kennedy. Na nagraniu, udostępnionym w sieci, towarzyszy jej 27-letni syn Jack Schlossberg, o którym dziś mówi cały świat.

Kim jest Jack Schlossberg, wnuk Johna F. Kennedy?

Jack Schlossberg zaznaczył, że zbliżające się wybory są niezwykle ważne dla jego pokolenia. „Musimy walczyć ze zmianami klimatycznymi, musimy położyć kres systemowej niesprawiedliwości rasowej i zapewnić wszystkim dostęp do opieki zdrowotnej. Teraz wszystko zależy od nas. Miejmy to za sobą. Wybierzmy Joe Bidena na kolejnego prezydenta Stanów Zjednoczonych”, zaapelował do mieszkańców USA.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Woo !! LFG !! An honor to be feat @demconvention #demconvention #biden2020 #lfg

Post udostępniony przez Jack Schlossberg (@jackuno)

Jack, a właściwie John Bouvier Kennedy Schlossberg, jest jedynym wnukiem 35. prezydenta USA, Johna F. Kennedy’ego. Jest synem Caroline Kennedy, córki JFK i Jackie, oraz Edwina Schlossberga. Ma dwie starsze siostry, Rose i Tatianę. Studiował historię na Uniwersytecie Yale, oraz prawo i biznes na Harvardzie.

Pracował dla Racuten Inc. w Japonii, odbył staż w Departamencie Stanów Zjednoczonych, a później zatrudnił się w piwowarsko-gorzelniczej firmie Suntory Holdings Limited. Ma za sobą również przygodę z dziennikarstwem – pisał dla takich magazynów, jak TimeThe Washington Post.

W 2013 roku wziął udział w uroczystej kolacji z okazji 50. rocznicy śmierci jego dziadka, później często towarzyszył matce na oficjalnych spotkaniach i wydarzeniach, gdy Caroline pełniła funkcję ambasadora Stanów Zjednoczonych w Japonii. W 2018 roku pojawił się w ostatnim odcinku ósmego sezonu serialu Blue Blood, w roli oficera Jacka Hammera. Jest też aktywny na swoim Instagramie.

Jack Schlossberg ma spore grono fanek, nie tylko w USA, ale nie wiadomo, czy prywatnie jest z kimś związany. Uważa się, że przystojny 27-latek jest niezwykle podobny do tragicznie zmarłego wujka, Johna F. Kennedy Jr. Zobaczcie zdjęcia! 

Jack Schlossberg, John F. Kennedy Jr.

Jack Schlossberg, John F. Kennedy Jr
Fot. Getty Images

Jack Schlossberg
Fot. Getty Images

Jack Schlossberg
Fot. Getty Images

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A year ago I made this joke, got to introduce @jeffbezos !!

Post udostępniony przez Jack Schlossberg (@jackuno)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.