Jacek Rozenek
Fot. Michal WARGIN/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Są nowe fakty w sprawie stanu zdrowia Jacka Rozenka. Doszło do przełomowego momentu

Mimo wszystko aktor nieprędko wróci do normalnego życia...

Rafał Kowalski 15 czerwca 2019 14:57
Jacek Rozenek
Fot. Michal WARGIN/East News

Pod koniec maja Jacek Rozenek niespodziewanie trafił do jednego ze szpitali. Według Super Expressu aktor miał poczuć się źle podczas kierowania pojazdem. Zdążył na szczęście wezwać karetkę, która przetransportowała go do kliniki. Tam lekarze rozpoznali udar. Gwiazdor Barw szczęścia miał problem z mową i chodzeniem. Jak czuje się dzisiaj?

Stan zdrowia Jacka Rozenka

Jeszcze kilka dni temu Super Express publikował zdjęcia, na których aktor siedzi na wózku inwalidzkim, a magazyn Flesz dotarł do informacji, że wszystkie plany zawodowe Jacka Rozenka zostały anulowane. ,,Jak udało nam się ustalić, stan jest bardzo poważny. Od menedżerki aktora, Barbary Muzyki dowiedzieliśmy się, że odwołał on występy, nagrania i szkolenia, bo czeka go kilkumiesięczna rehabilitacja”, mogliśmy przeczytać w dwutygodniku.

Na szczęście dziś dotarły do nas o wiele lepsze informacje. Były mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan porusza się już samodzielnie. Mimo pobytu w szpitalu, zaczął nawet pracować. „Widać duże postępy. Jacek stanął na nogi i zaczął chodzić. Dużo czyta i korzysta już z komputera”, powiedział Super Expressowi znajomy aktora. Podobno przygotowuje się on do kolejnych scen, które będzie nagrywał na planie Barw Szczęścia.

Nie wiadomo jednak kiedy dokładnie. Medycy chcą go dalej obserwowac. „Jego lekarze mówią, że nie wyjdzie prędko ze szpitala. Spędzi tam jeszcze kilka tygodni, a potem będzie przeniesiony do jakiegoś ośrodka rehabilitacyjnego”, dodał informator SE.pl.

Mamy nadzieję, że pan Jacek każdego następnego dnia będzie czuł się lepiej. Trzymamy kciuki, by kilkanaście ostatnich dni, które przyniosły mu na pewno dużo strachu, już niedługo zastąpił czas pełny spokoju i równowagi. 

Andrzejki w klubie The View, Jacek Rozenek
Fot. Mat. promocyjne

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!